Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


HyperVer

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na "Opiekuna" Niuniek, powodem skargi jest jego lekkomyślność oraz wywyższanie się stopniem. Jednym z powodów jest to że dostałem od niego bana na 1 tydzień za powiedzenie "Niuniek noob", dał mi bana z powodem "ostrzegałem ( obraza administracji )" co z tego co się orientuję nic nie pisał na chacie ani nic. Osoba nie zasługuje na takie stanowisko. Dziękuję pozdrawiam.  @ Właściciel CS:GO [Only Mirage]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ .NiunieK.Zapraszam do dyskusji na ten temat. 

@ Enchiw razie w zweryfikujesz demko i sytuacje? 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to nie pierwszy raz gdy taka sytuacja miała miejsce , sprawa była zgłaszana właścicielowi serwera wielokrotnie ten mi mówił że w razie kolejnej sytuacji gdy zostanę zwyzywany "publicznie" mogę nałożyć na owego Administratora karę . Wiele razy ostrzegałem nawet przy graczach aby mnie nie wyzywano bo zbanuję , oczywiście jako administrator w tamtym momencie , wiadomo że jako administracja musimy dawać ludziom przykład a nie łamać regulamin i się wzajemnie wyzywać dlatego dostałeś bana ...  Datę i godzinę bana wysłałem Enchiemu w prywatnej wiadomości wraz z wyjaśnieniem . Pozdrawiam 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie ci mówiłem że nie życzę sobie abyś tak mnie nazywał przy ludziach , miej troszkę szacunku do ludzi i następnym razem posłuchaj jak ktoś do ciebie mówi . 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

  

59 minut temu, RumcajsJumper napisał:

@ .NiunieK.Zapraszam do dyskusji na ten temat. 

@ Enchiw razie w zweryfikujesz demko i sytuacje? 

tak xD.

 

 

============================

Tak więc przechodząc do sedna sprawy. Najpierw napomnę, że zaraz po Twoim banie @ HyperVer dostałem na PW skargę odnośnie Twojej osoby, że wyzywasz @ .NiunieK. po raz kolejny publicznie na serwerze oraz, że dostałeś bana na okres tygodnia. 

Sam nie jednokrotnie widziałem i słyszałem Twoje odzywki do @ .NiunieK. typu "noob"/"niuniek noob"/"niuniek bot" itp. Nie raz też @ .NiunieK. Cię ostrzegał i nie raz słownych zaczepek z Twojej strony niby dla jaj lub slap smapu doznałem nawet ja, za co bana też dostałeś. @ HyperVer Ja rozumiem, że panuje luźna atmosfera ale jak to wygląda gdy admin zawala Hud czat, czat, vipsay'a pisząc do opiekuna lub właściciela "Enchi noob"/"Niuniek noob" no psuje to reputacje serwera i ludzie myślą sobie, że jakiś 13-latek ma admina...

 

 @ .NiunieK. nie raz zgłaszał mi sytuację gdzie go obrażasz bo może twoim zdaniem NOOB to nie jest obraza ale jego może to obrażać a przede wszystkim jest to upokarzające.

Demka z mirage jak zwykle nawaliły i nie ma nagrywki ale w tym wypadku bez dowodów uznaje rację @ .NiunieK. bo nie raz sam doświadczyłem i widziałem taką sytuacje między wami. Tylko od wejścia na serwer widzi/słyszy się od Cibie "noob" "boot".

============================

Tak więc teraz przechodząc do konsekwencji.

@ HyperVer Nie mam nic do Ciebie osobiście dlatego nie będę Cie dodatkowo karać w żaden sposób bo kare nadał Ci @ .NiunieK.

@ .NiunieK. Następnym razem proszę o nadawanie ostrzeżeń na konto admina w takim wypadku.

============================

 

Tyle ode mnie Panowie. Mam nadzieję, że sytuacja między Wami w końcu się załagodzi. 

Ban zostaje bo jest jak najbardziej słuszny. Jeśli ktoś się nie zgadza z moją decyzją można raportować temat lub zgłaszać administracji forum.

 

Pozdrawiam, @ Enchi.

 

Edytowane przez Enchi

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie