Skocz do zawartości

Zablokowane Ban na serwerze mirage


slapeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS:𝔰𝔩𝔞𝔭𝔢𝔲𝔰𝗓
Serwery:mirage 
Admin banujący:tornado
Opis sytuacji:kazł każdemu wyjść z serwera aby porozmawiać a ja wyszedłem bo gadał głupoty że niby wypytuje pewnego gracza a to on wypytywał mnie a że to kolega admina to dał mi bana lel.
Link do bana (sourcebans.csowicze.pl):
Wycinek z konsoli:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://CSowicze.pl/ aby poznać szczegóły.Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://CSowicze.pl/ aby poznać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę opisać dokładną sytuacje a nie piszesz głupoty i jeszcze kłamiesz na forum wszystkich dzienkuje z mojej strony wszystko za nic cie nie zbanowałem mogłes nie wyzywac administracji i na czacie tez mogłes myśleć co robisz a nie 

Edytowane przez Tornado19082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem bana perm a za obrazę administracji jest max 10800min bawisz się w admina a regulaminu nie znasz  

                                                  jak byś nie wiedział  to 180h czyli 7dni i 5h

image.png

Edytowane przez slapeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiadam sie na ten temat a po pierszę przez cały czas wyzywałes przez mikro dostawałes muty na 10 minut to nie pomagało pisałeś na czacie Tornado to fra**r i tak dalej wyzywaes tak samo wszystkich na serverze to nic nie mogłem robic tak samo jak zbanowany jestes na tamtym serverze awp bo nie umniesz sie zachowac na kazdym serverze i tylko psujesz ludzią gre wiec ja sie nie bede denerwował ma byc kultura i tak dalej z mojej i ty tak swoje wiec dostałes perma z mojej strony wszystko niech własciciel za dycyduje co za tym zrobic ja powiedziałem swoje to co miałem 

Edytowane przez Tornado19082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Tak więc tak. Nie zagłębiając się @ Tornado19082 sam potwierdziłeś ze wyzywał Ciebie czyli admina. Według taryfikatora to bardzo wyraźna przesada. Nawet jeśli gracz wyzywa Cię notorycznie nie masz prawa zbanować go na dłużej, a już szczególnie tak dłużej bez konsultacji ze mną.

Ban permanentny zostanie dzisiaj zdjęty i zostanie nadana odpowiednio długa kara czasowa z najwyższego wymiaru w taryfikatorze.

 

@ Tornado19082 pamiętaj ze jesteś na okresie próbnym. Pierwsze i ostatnie moje ostrzeżenie nie nadużywaj uprawnień.

Edytowane przez Enchi

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie