Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga by Śpiochu.


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Śpiochu.

Nick oskarżonego: ,kk

IP/SID oskarżonego: Macie bo jest adminem 

Data i godzina zdarzenia: Większość czasu gdy 'admin spędza w grze" 

Dowody: https://www10.zippyshare.com/v/csonAPg4/file.html Czasówek nie będę podawał. 
Opis sytuacji: Pan wielki admin gdy tylko wejdzie do gry, olewa parę pktów w regulaminie mianowicie (1.26) Gracz musi wykonywać cele mapy jaka w tym momencie jest grana.  Owy admin nie robi wcale celi, siedzi większość mapy na zielonych, czeka aż zginą jego teamacie. Wielokrotnie dostał zgłoszenie na u@ na gracza. Gość nie wszedł na spect, żeby nawet sprawdzić. (przypominam, że stały gracz również może zacząć się odpalać). W dodatku pkt (1.21) Admin wielokrotnie chował się w ciemni, cofając do samych skrzynek po czasie.

Nie jednokrotnie na tego admina narzekały osoby z waszej administracji @ Lolciaczy też @ strazak990

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na czasówki suytuacji w których mogłem zagrać inaczej niż zagrałem.

Gdzie nie wykonałem celów.

Jeśli chodzi o u@ uwierz mi czytam to sprawdzam również i oczywiście do tej pory jeszcze nie miałem takiej sytuacji aby ktos cheatował a ja grałem.

Dobrze wiem ze od początku nie podobało ci się to ze dostałem admina.

Ale jak juz piszesz skargę daj czasówki do czego się mam odnieść, bo do całej mapy nie odniosę się.

Z lolcią jeszcze nie dawno wspópracowaliśmy razem pisząć na steam sama może potwierdzić , rownież sie zdeklarowałem do rozpisania demka delikfenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam tyle ..  przecież jak zostaje sam na koncu na np 5 graczy to go już cele nie zobowiązują ... z reszta jeszcze nie zauważyłam  zeby celowo nie wykonywał celi 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lolcia napisał:

Ja od siebie dodam tyle ..  przecież jak zostaje sam na koncu na np 5 graczy to go już cele nie zobowiązują ... z reszta jeszcze nie zauważyłam  zeby celowo nie wykonywał celi 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie broń chłopaka, dobrze wiesz o co chodzi. Jesteś dwulicowa najpierw masz coś na Jego temat czego byś Mu nie powiedziała a teraz nagle wielka dama XDDD, boisz się nawet w takiej grze kłamiesz.

A Ty LOLCIO nawet jak jesteś na serwie to u@ nie czytasz (Czasami 8 razy pisałem to samo) tylko grasz sobie i wyje*ane, tylko ss potrafisz dać nie chodząc na spect by kogoś sprawdzić, a no bo demka nie potrafisz rozpisać XD.

Oczerniasz chłopaka w necie, a jak przychodzi co do czego to JA NIE PANIMAJU.

JEDNO WIELKIE KOLESIOSTWO ADIJOS LOLSIOS.

 

Pamiętaj... ŚCIANY MAJĄ USZY

 

@ Sysia ;* na TS nie wolno nagrywać ani nie zapisuje się nic, więc nie wyczaruje sobie teraz tej rozmowy, oczywiście pewnie wszystko co piszę pójdzie do kosza bo LOLCIA to admin redaktor i kij wie co jeszcze. Radzę Wam mieć oko na tego osobnika. 

Edytowane przez Gemorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zamykam, aby spamu nie było przyjże się sprawie uważnie i  dokładnie , oraz wtedy z @ RumcajsJumper  omówię to i zadecydujemy w tej sprawie  co i jak. 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie