Skocz do zawartości

Zablokowane Permamentny ban za kulture! [Daster]


Daster

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Daster
Nick oskarżonego: ChemIca(L)
Data i godzina zdarzenia: Jak dobrze pamiętam to w zeszłym tygodniu to chyba była sobota(4.01.20r)
Opis sytuacji: Nie będe się tu aż tak dużo rozpisywać grałem sobie spokojnie nagle póściły mi nerwy napisałem na czacie 
pare słów typu no wiecie i dostałem bana permamentnego od owego administratora tutejszego serwera za kulture.
Dowody(demko/screeny): Niestety tego bana nie ma nawet w https://amxbans.csowicze.pl/. 
Nie robiłem wtedy rzadnych screenów ani demka bo po prostu nie spodziewałem się że dostane bana na zawsze!

~Uwielbiam grać na tym  serwerze czasami mnie pószczą nerwy ale to nie jest powód żeby dawać mi bana na zawsze za kulture!?   

BAN ZA KULTURE = 5min-1dnia! 


Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your consol

2.10. Admin nie może działać według własnych upodobań. 

Edytowane przez Daster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinienes ten temat napisać w dziale odwołań od bana, po drugie admin został zdegradowany ze stanowiska po tej sytuacji, po trzecie myślę że masz spore szanse na UB.

 

@ RumcajsJumper  @ Henioovsky proszę o podjęcie decyzji co w związku z tą sprawą.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnego bana w bansie nie ma więc musiał dostać do pliku serwera, w tej sytuacji musi zadziałać @ mefedroniXbo dalej dostępu nie mam :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie