Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] Enchi


Enchi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Enchi
Imię:
Łukasz
Wiek: 17 (za kilka dni 18 :P )
Steam ID: STEAM_0:1:511632022
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Tak jak widać, siedzę sobie z 2-3h dziennie. Wiadomo są dni w których na sprawy "komputerowe" jest więcej czasu, a są dni gdzie na komputerze można spędzić go mniej.
Opisz siebie: Hmm...... Młody elektryk alkoholik haha. Nie no jestem osobą zapaloną do pracy, pełną pomysłów i entuzjazmu. Na co dzień uczę się w ZSB na profilu technika elektryka. W wolnym czasie spotykam się z dziewczyną lub siedzę przy kompie.
Dlaczego akurat Ty?: Więc tak, moja opinia, osoba, aktywność jest nie naganna. Nie mam ostrzeżeń, staram się pomagać osobą na forum i serwerze. UBT cs:go jest jeden, fakt nie ma tych odwołań dużo ale w razie czego kolejna para rąk do pomocy się przyda. Znam się na robocie, wiem o co chodzi, jestem bezstronny (co myślę, że jest jedną z ważniejszych cech na tej posadzie).  Chciałbym zaangażować się w życie forum trochę bardziej niż obecnie dlatego chciałbym robić to co umiem i lubię.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Z amxbans'em miałem ale tutaj powinno być chyba raczej "sourcebansem*" i też miałem - cały czas mam  :P 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Myślę, że w skali [0-10] mogę dać sobie skromne mocne 7 ale wiadomo nie mi to oceniać :d
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Znam zasadę działania aim'a, wh, trigerbota, bh'cza i tych innych gównienek. Grałem na cheatach ale to jedynie w cs 1.6 podczas zajmowania posady ubt cs 1.6 na botach. Wiadomo technologia się rozwija, skrypty są coraz ciężej wykrywalne więc trzeba samemu znać takiego cheata od "środka".
Kontakt: PW. GG, TS3, STEAM, Rumcek i Sysia mają FB.

 

Znajomość ortografii JEST

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu JEST

Posiadane 60 postów JEST

Umiejętność czytania ze zrozumieniem YM xD CZASEM

Znajomość regulaminu JEST

Minimum 16 lat JEST

Brak ostrzeżeń na forum JEST

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. JEST

Doświadczenie w ocenie i rozpisywaniu demek. JEST

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym na okres próbny

  • wymagania spełnia
  • wydaje się ogarnięty
  • doświadczenie

Do cs:go polecam popatrzeć o 1tap'ach, aimware, skeet'y to takie 3 najlepsze i najtrudniejsze do wykrycia, no chyba że spinbota odpalą :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, można chyba dać Ci szansę. 

Wydajesz się być ogarniętą osobą, jesteś aktywny na forum i spełniasz większość wymagań. 

Dodatkowy plus to starannie napisane podanie ;)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Zgłoś się do @ Henioovskyw celu przejścia testów.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie