Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga forza coś tam coś tam


TheSparta

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: GustaWSpartA MK-X

Nick oskarżonego: @@`FoRzA-MOTO-SpOrT`@@

IP/SID oskarżonego: Admin więc to raczej, zbędne, zresztą teraz nawet nie mogę wejść przez wrzłopa na serwer

Godzina i data zdarzenia: 31.12.2019 , ok. 13:30

Mapa: zm_2day

Screeny/demo: http://719311.hltv3.pukawka.pl/hltv-1912311311-zm_2day-1577794260-1577796060.zip

Opis: Po pierwsze to beka bo mojego bana nie ma nawet w pseudobansie. Ale do rzeczy, gość mnie banuje za w sumie przypadkową pakę na ostatniego na dzień, serio? Już nawet nieważne czy rzuciłem celowo, przypadkowo, poczekam sobie, to mi akurat nie robi, ale zmierzam do tego że typ kompletnie nie ogarnia funkcji admina, za przypadkową pakę banuje na dzień twierdząc że "ludzie nie czytają regulaminów", banuje dzieciaków za mikro gdzie jest 6 osób na serwerze gdzie istnieje opcja mute, ujmę to w skrócie tak, jak go nie ogarniecie to równie dobrze możecie zamknąć serwer bo dzięki temu adminowi będzie notorycznie świecił pustkami, elo ebe ebe ebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ban na dzień za pake na ostatniego jest dobry ponieważ w pewien sposób wynagradza to stratę ap , zawsze ostatni gracz wywala po parę set ap a taki bot jak ty przychodzi rzuca pakę i zadowolony

Co do czasu bana mogę banować na tydzień jak chcesz 

2. Nie ma opcji mute , a ja nie będę wysłuchiwał 10 latkow drących mordy do tego mikrofonu 

Coś jeszcze masz do dodania?

Wolę dodać sobie boty niż grać z 12 latkami i ich co chwilę banować więc możesz sobie darować takie skargi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj kogo nazywasz botem wrzłopie, bo jakbym się postarał to miałbyś zapewniony kupon na zombie na 30 minut.

Może i wynagradza AP, ale tłumacz się potem właścicielowi serwera z utraty graczy, bo tego typu rzeczy na pewno nie zachęcają do gry.

I w sumie mógłbym cię dalej wyjaśnić, ale sam to zrobiłeś, jak za to co napisałeś nie dostaniesz instant degrada to faktycznie będziesz mógł sobie pograć z botami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam porządek na serwerze nie będzie mi byle gnojek dyktował kogo mogę banować za co mogę banować i na ile mogę banować  

Właściciele mnie znają i mogą na mnie polegać a full serwer praktycznie codziennie przez święta tylko to potwierdza   

Skończyłem z tobą rozmowę 

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tobą nie skończyłem wrzłopie je***y. Uważaj kogo nazywasz gnojkiem gnoju, zrobiłem sobie mały research na twój temat i podobno nic w tym nowego, że najzwyczajniej nie ogarniasz admina, ale ty uparcie twierdzisz że jesteś super najlepszy, idź tam pobanuj pół serwera na dzień i pograj sobie z botami i dalej twierdź że właściciele mogą na tobie polegać, chyba w zapełnianiu amxbansa, siadaj tam na oponie od tira, mam tylko nadzieję że to stracisz za tego bezsensownie długiego bana, albo dostaniesz porządny opierdol za taką samowolkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie