Skocz do zawartości

Zablokowane Jak ustawić aby płyta startowała z PCI czyli karty graficznej?


KraS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem w jakim dziale także piszę tutaj. Mam problem bo muszę ustawić w biosie tak aby płyta stratowała z PCI czyli karty graficznej, a nie za bardzo wiem jak ustawić. Proszę pomóżcie!

Podzespoły

Karta graficzna --> AMD Radeon HD 7670

Procesor --> Intel Core 2 duo Q6600, 4x2,400Ghz

Ram --> 2 GB

Płyta ---> GIGABYTE GA-G31M-S2L

mogę podesłać screena z wyglądu mojego biosu i, żebyście mi pomogli to ustawić dziękuje z góry :)

 

Pozdrawiam, Krystian!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płyta startowała z PCI, do PCI kolego to podpinasz kartę graficzną, ale jest kilka rodzai gniazd PCI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy instalator na pewno został wyłączony w menadżerze zadań i zobacz czy nazwa karty graficznej w menadżerze urządzeń uległa zmianie po ponownym uruchomieniu komputera. Jeżeli na oba pytania odpowiedź brzmi nie upewnij się, czy aby na pewno pobrałeś poprawną wersję. Z innej beczki, sterowniki dostarczane wraz z dziesiątką nie są takie złe, więc jeżeli nic nie uda się wykombinować to możesz zostawić jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy instaluje sterowniki jest takie coś

ss1.png.96be8b666edebf72d9ee6ec98a9b03f5.png

po 5 sec się wyłącza

tak to wyglada w menadzerze

ss3.png.6fa1a638266ca8ba2e92b091fa2f9a78.png

a tu folder

ss2.png.93b466b0e99a01efa6d531d48aad6f7e.png

@ k221 komputer mam głownie pod cs go a z taka karta graficzna podstawa microsoft nawet 5 fps nie bedzie, nie wiem juz co robic

Edytowane przez KraS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'podstawowa karta graficzna' to tylko nazwa którą przyporządkowuje karcie podstawowy sterownik od microsoftu.
ppm na pulpit, ustawienia ekranu, zobacz dostępne rozdzielczości.

Przeprowadź ręczną aktualizację sterownika. Wejdź do folderu AMD i poszukaj plików o rozszerzeniu .CAB
Gdy je znajdziesz, kliknij PPM na Podstawowa karta graficzna Microsoft, Aktualizuj sterownik, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder z plikami .CAB, i daj znać co się stało wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobiorę i sprawdzę, poczekaj sekundkę

wejdź w ustawienia systemu, stamtąd do system, o ile dobrze kojarzę.


@edit
oto folder w którym znajdują się, a właściwie znajduje się, plik .CAT (tak, pomyliłem się, wybacz.. ;c)
Packages\Drivers\Display\WT6A_INF\
przy czym nazwa ostatniego podfolderu może się różnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobiłem i wyświetla się, że sterownik jest najnowszy sprawdzałem kartę graficzną i jest okej, jest dobrze podpięta nie uszkodzona nie wiem o co chodzi na wcześniejszym komputerze u ziomka on tylko zaktualizował sterowniki te do amd 7670 i działało u mnie nie można nie wiem o co chodzi 

@ k221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz zintegrowaną kartę graficzną to masz 2 wejścia VGA w komputerze z tyłu o ile to PC, jedno jest u góry to jest od płyty głównej, a drugie powinno być niżej przy PCI od karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Terrorist napisał:

Skoro masz zintegrowaną kartę graficzną to masz 2 wejścia VGA w komputerze z tyłu o ile to PC, jedno jest u góry to jest od płyty głównej, a drugie powinno być niżej przy PCI od karty graficznej.

właśnie, na pewno podpiąłeś monitor do karty, a nie do płyty głównej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie