Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja


kubinho

Rekomendowane odpowiedzi

Vip jest dalej zbyt op, nawet posiadajac te "zmniejszone" hp do 115 XD Powinien miec na start 105-110 oraz limit hp ze 120, wtedy daloby sie go jakkolwiek zabic jednym strzalem ;v

Druga sprawa, dalej proszę o zmiane pluginu z doublejumpem, poniewaz tak jak mowilem we wczesniejszej propozycji na niektorych mapach niektore miejsca sa niedostepne dla zwyklych graczy, a powinny byc XDD

Trzecia sprawa, moim zdaniem dmg z kosy powinno byc ograniczone, zeby jakies braindeady nie ganiały za kimś pół mapy z kosą ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. VIP'a da się zabić bez problemu jednym strzałem w klatkę lub głowę, jak strzelasz po nogach to i zwykłego gracza nie zabijesz na strzała. Nie mogę sobie od tak zredukować HP u VIP'a do 105, ludzie płacą za to by mieć 115HP, na ten temat muszę zebrać opinię od ludzi i wtedy podjąć decyzję czy go redukować bardziej czy nie.

 

2. DoubleJump jest poprawny i nie ma innego, skoro jako zwykły gracz nie możesz gdzieś wskoczyć to znaczy, że albo nie potrafisz albo się nie da tam wskoczyć bez DoubleJumpa, a wskakiwanie na jakiekolwiek tekstury mapy czy wykorzystywanie ich bugów grozi banicją.

 

3. Nie będzie redukcji żadnych obrażeń z broni, czy to awp czy noża, są takie jakie są czyli podstawowe i zadają podstawowe obrażenia, nie są modyfikowane w żaden sposób. Wiem, że jak się jest wysoko w rankingu to za zabójstwo z kosy tracisz dużo punktów, ale na tym to polega, to ma być gra dla przyjemności 4FUN, a nie typowe P2W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie