Skocz do zawartości

Podanie o Admina Piotrusia


Piotrus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: xd66
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: Nie mam aktualnie ale założe jutro bo dzis nie mam czasu zbytnio
8. Parę słów o sobie **: Lubie grać w cs, piłke nożną jestem miły, takze interesuje sie crossami i również motocyklami.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Mało co admini tu wchodzą na ten serwer i chciałbym być jedyny
10. STEAM_ID**:  0:1:121552009
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie mam szkołe ale od 3-7 godz na dzien normalnie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gdy mam szkołe 15-18 a gdy jest weekend 13-16, 19-21
13. Staż w Counter-Strike 1.6: z 2,5r normalnie
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście na 3 serwerach @ Admin CS 1.6 [CSGO MOD] @ Admin CS 1.6 [CS:GO MOD #2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA NIE !

CIĘŻKO DAĆ GT JUŻ DAJE ---> https://www.gametracker.com/player/xd66/51.75.43.36:27015/

na serverze istniejesz od 3 dni , ledwo przegrałeś 2h i już chcesz admina ?

coś chyba nie halo, ?

Znajomość ,amx coś nie chce mi się wierzyć .

( Polecam właścicielowi sprawdzenie )

Cytat

9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać i edytować pluginy w stopniu zaawansowanym, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. + to co wyżej

Aktualnie masz szkołę ? okej rozumiem, ale po co kłamiesz, od 3 do 7 godz dziennie.

a 116 min przegrane, pierw udowodnij że od 3/7 h a później pisz podanie.

Nie wiem nie masz znajomych, ani kolegów ? ze chcesz tyle spędzać przed kompem ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.12.2019 o 19:57, Piotrus napisał:
7. Link do swojego GameTracker'a**: Nie mam aktualnie ale założe jutro bo dzis nie mam czasu zbytnio

 

Tylko tam żadnego konta nie trzeba zakładać...

NA NIE.

+jakieś tam chęci masz

-/+ wiek

- podanie na idź i nie wracaj

+ mikrofon

- admin po zaledwie 2h, śmieszne ogl

 

Edytowane przez mikimikilasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie