Skocz do zawartości

Zablokowane nie admini a gracze?


ArturekQQMali

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz żeby była większa ilość graczy, a raczej częstsza aktywność ich? Jeśli dobrze zrozumiałem to wspominałem o tym na "zebraniu" na którym i tak były tylko 3 osoby+ opiekun. 

Serwer stoi na 40 pozycji z reklamą czyli słabo, bo niestety to jest tylko 19 zł stawka dniowa, nie widzę innej opcji rozwinięcia tego dalej jak po prostu chęć adminów do wpłacania na reklamę, nie grosze tak jak teraz płacami czyli 6 czy tam 8 zł przelewem za miesiąc, tylko powiedzmy 20-50 zł miesięcznie (kto ile może). Stawka zawsze się zwiększy o parę groszy, a najlepiej dobrze by było gdyby była minimum w top20 czyli w tym wypadku dzienna stawka musiała by wynosić 32.10 żeby przebić inne. Czyli trzeba minimum 670 zł ( po odliczeniu 30% ) żeby była stawka za 32 zł + stali gracze. Reasumując większa stawka równa się więcej osób na serwerze w różnych godzinach, nie tak jak w tym przypadku od 13-22. Tylko tak jak było wcześniej od rana do nocy nawet do 3-4 i od 8 znów to samo.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumcajsJumper , @ Sysia ;* @ TheProTHC.exeA gdyby wywalić freevipa dla steama i zrobić jednego vipsa/ svipa na serwerze, wgrać plugin  który wybiera losową osobę lub dwie na serwerze która otrzyma vipa na jedną mapę? Pieniądze na pewno by przybyły. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że vipa warto zostawić bo dzięki temu mamy stałych graczy. A bez adminów serwer nie będzie dobrze funkcjonował (nie chodzi tu o kasę lecz o porządek na serwerze). Co do składek to musicie ustalić coś konkretniejszego z właścicielem serwera i opiekunem. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak admini będą na serwerze aktywni to i ich mniej będzie potrzeba. Aktualnie jest syf i na krzyż 3 adminów może dodanych bo albo ktoś nie zapłacił składki i ma nieaktywną usługę albo po prostu się do mnie nie zgłosił o dodanie flag...

 

Żeby zacząć nowy rodział trzeba skończyć wcześniejszy :) 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie