Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #JB Apostrof + SKARGA


Apostrof

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pfs 'Apostrof.
Serwer: Jailbreak
Admin banujący: WrongPoliceman 
Data zdarzenia: 09.12.2019 - 21:38:32

Opis sytuacji: No ogólnie poszedłem do tt bo wrongu kazał, załapałem sie na zabawe, więc ppoleciałem pod wieże i zacząłem się wybijać z niej nie łamiąc regulaminu w żadnym stopniu. Po chwili dostaje bana na 3h z powodem "scrollowanie masz bindy ostrzegalem" (Nie dostałem ostrzeżenia, na demku nawet widać). Beznadziejne zachowanie ze strony admina, jak ma banować to niech chociaż mnie upomni. Takowego upomnienia nie dostałem... @ Deva Ogólnie teraz do CIebie Wrongu, nie osądzaj wszystkich od razu o bindy itd. Istnieje takie coś jak umiejętności, które łatwo zweryfikować, nie wszystko jest "scrollowaniem". (Nie miałem autoducka bym wyleciał z takim powodem, nawet o tym w regulaminie nie ma.. XD) @ WrongPoliceman Zapraszam do twojego kabareciku <3 
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/15523.html
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: WrongPoliceman
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'scrollowanie  masz bindy ostrzegalem'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:104604801'
[AMXBans] Twoje IP: '((('
[AMXBans] ===============================================

 

Oznacze świadków sytuacji aby mogli się wypowidzieć o tej super sytuacji @f4z8nhh.pngNaYaN @f4z8nhh.pngPawlator @ Deva 

Edit: Po zbanowaniu mojej osoby powychodzili ludzie, takimi banami tylko odstraszasz ludzi i zmniejszasz ilość graczy na serwerze. Brawo! Przyznaje Ci Admina roku

Edytowane przez Apostrof

X0zq1CP.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sytuacja, znajomość admina na temat CS'a i jego możliwości przy odpowiedniej konfiguracji i wysokiej ilości FPS jak widać znikoma, hipokryzja ww admina również na poziomie, samowolka trochę za duża i ban za nic,  wszystko legit no check

 

 

@ WrongPoliceman Zachowujesz się jakbyś sam ten regulamin na bieżąco pisał i co chwilę coś nowego dodawał, jak artysta co sam nie wie co chce malować...

My tutaj rozmawiamy i dyskutujemy na temat bana obecnego a Ty wylatujesz z banami na CT i groźbami, powołujesz się na Chomika i mówisz jaki to Ty praworządny admin i w ogóle, ciekawe kto mi groził jeszcze wczoraj ,że demka masz nagrywane co mapkę i żaden problem obejrzeć i zobaczyć po czyjej stronie jest racja, dlatego zobacz dokładnie co chłopak robił na wyrzutni a potem oceniaj i banuj,  Tłumaczysz się jak przedszkolak, masz jakieś infantylne argumenty i tak się znasz na "trzymaniu rygoru" jak moja mamuśka na prowadzeniu hodowli mrówek, w skrócie, chcesz kogoś pilnować i mieć porządek na serwerze to zacznij od siebie :) 

 

 

@ WrongPoliceman Kolegów w nas raczej nie znajdziesz, bo jednak branie na poważnie takiej gry i zabawy to trzeba mieć serio spiny w życiu, liczy się zabawa, przy takim podejściu gracze będą uciekać z serwera jak dziewczyny od @f4z8nhh.pngApostrof,a tak szczerze to poczekajmy do tego jutra może przez noc wymyślisz coś sensownego żeby wrzucić do posta bo nadal nic poza groźbami i głupimi sprzeczkami nie wnosisz do tematu 

 

pobrane.jpg

Edytowane przez NaYaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu mam cię dość nie będzie żadnego demka sam sobie je znajdź. nie ma HLTV  wiec nawet nie bd marnował czasu na to żebyś dostał UB tym bardziej że jest po 22 mam swoje zasady i @ Deva się o tym przekonał i przyznał mi racje i dobrze nie będziecie tu robić samowolki albo słuchacie admina który zna regulamin albo odpoczynek nie obchodzi mnie to koniec taryf ulgowych jak ma ten serwer być prowadzony normalnie to trzeba wprowadzić konsekwentny rygor,bo za dużo sobie niektóre osoby pozwalają,teraz nie ostrzegam nikogo daje bana i koniec. (Chyba że to będzie mały błąd to nie zbanuje na pewno) (GRACZ MA OBOWIĄZEK PRZECZYTAĆ I ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNYM REGULAMINEM)
 widziałem to i nie rób ze mnie idioty.koniec żartów
masz jutro bana na CT za to że siedziałeś ze mną na ts i powiedziałeś że zabijesz Wronga i ożywisz i zabiłeś mnie bez powodu a miałem ważny los.
do póki mam admina nie złamiesz już dosłownie żadnego regulaminu tak jak i inni gracze. @ chomik za każde nie przestrzeganie ważnego punktu w regulaminie nie ostrzegam,już mam dość powtarzania się odpoczną to może w końcu przeczytają ten regulamin.Nie po to go czytałem 3 razy żeby mi gracz wmawiał że jeszcze dałem nie słusznego bana.Kpiny...
  PS.Powiem ci tak nie podskakuj synek nie jesteśmy kolegami chcesz wyłapać bana na przynajmniej dodatkowe 3h za podpowiadanie na ts że mam broń (jak dam ci na 1h nic sie nie nauczysz jak zawsze ty wszystko masz w dup** nic nowego) na mapie jak dobrze pamiętam obraziłeś kogoś/wyzwałeś.
Mnie nie obchodzi czy w żartach czy nie to nie jakiś burdel żebyś sobie mógł się tak zachowywać  jeszcze raz i lecisz na 1h za obrazę  za kolejną na 3 i coraz wyżej.
Do jutra Pozdrawiam @ WrongPoliceman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, WrongPoliceman napisał:

gościu mam cię dość nie będzie żadnego demka sam sobie je znajdź. nie ma HLTV  wiec nawet nie bd marnował czasu na to żebyś dostał UB tym bardziej że jest po 22 mam swoje zasady i @ Deva się o tym przekonał i przyznał mi racje i dobrze nie będziecie tu robić samowolki albo słuchacie admina który zna regulamin albo odpoczynek nie obchodzi mnie to koniec taryf ulgowych jak ma ten serwer być prowadzony normalnie to trzeba wprowadzić konsekwentny rygor,bo za dużo sobie niektóre osoby pozwalają,teraz nie ostrzegam nikogo daje bana i koniec. (Chyba że to będzie mały błąd to nie zbanuje na pewno) (GRACZ MA OBOWIĄZEK PRZECZYTAĆ I ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNYM REGULAMINEM)
 widziałem to i nie rób ze mnie idioty.koniec żartów
masz jutro bana na CT za to że siedziałeś ze mną na ts i powiedziałeś że zabijesz Wronga i ożywisz i zabiłeś mnie bez powodu a miałem ważny los.
do póki mam admina nie złamiesz już dosłownie żadnego regulaminu tak jak i inni gracze. @ chomik za każde nie przestrzeganie ważnego punktu w regulaminie nie ostrzegam,już mam dość powtarzania się odpoczną to może w końcu przeczytają ten regulamin.Nie po to go czytałem 3 razy żeby mi gracz wmawiał że jeszcze dałem nie słusznego bana.Kpiny...
  

Jak na razie nic nie wniosłeś ciekawego do tego tematu, czekam na demko gdzie łamie regulamin i dajesz mi ostrzeżenie, które zawarłeś w powodzie bana. Za bardzo płaczesz to tylko gra a robisz dramat jak bym ci dom palił.

"masz jutro bana na CT za to że siedziałeś ze mną na ts i powiedziałeś że zabijesz Wronga i ożywisz i zabiłeś mnie bez powodu a miałem ważny los."

Luzuj, sam powiedziałeś na serwerze, że to mój ostatni raz, dlaczego nagle zmieniasz zdanie by mi dać bana na CT? Wspomne, że to moje rzeczywisty pierwszy wybryk.

za każde nie przestrzeganie ważnego punktu w regulaminie nie ostrzegam,już mam dość powtarzania się odpoczną to może w końcu przeczytają ten regulamin.

czytam już 4ty raz, nie widze podpunktu, którego złamałem, moze i tym razem powiesz, że mam parametry szybkości?

Nie po to go czytałem 3 razy żeby mi gracz wmawiał że jeszcze dałem nie słusznego bana.Kpiny...

Kpiny to są co ty robisz na serwerze, gracze wychodzą, serwer traci graczy, po prostu jak już ktoś napisał w skardze na Ciebie, zniechęcasz graczy.

A i jeszcze jedno, zawsze grozisz graczom, że demko zobaczysz itd, nagrywasz co mape... A teraz wyskocz z twoimi demkami :)

A teraz zrobie coś dla ciebie @ WrongPoliceman łap całe demko z mapy bo nie potrafisz nawet demka znaleźć jako administrator.. 

http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912092117-jail_lonely_v4-1575922620-1575924180.zip

 

PS.Powiem ci tak nie podskakuj synek nie jesteśmy kolegami chcesz wyłapać bana na przynajmniej dodatkowe 3h za podpowiadanie na ts że mam broń (jak dam ci na 1h nic sie nie nauczysz jak zawsze ty wszystko masz w dup** nic nowego) na mapie jak dobrze pamiętam obraziłeś kogoś/wyzwałeś.
Mnie nie obchodzi czy w żartach czy nie to nie jakiś burdel żebyś sobie mógł się tak zachowywać  jeszcze raz i lecisz na 1h za obrazę  za kolejną na 3 i coraz wyżej.
Do jutra Pozdrawiam

A to coś nowego, poprosze dowody, pierwsze słyszę :)

a co do obraz, nie reagujesz, ty jesteś źródłem "burdelu" na serwerze. Wszyscy się świetnie bawią póki TY nie zaczniesz mówić swoich mądrości, a jak już wylatujesz z tymi parametrami prędkości to chociaż doedukuj się co to jest... Jak wiem nie wolno osądzać graczy bezpodstawnie :) 

@ Mrs.Fuksiara - Przepraszam, wybacz mi :(  Nie chciałem by temat brzydko wyglądał, wolałem napisać oddzielny wpis by był chociaż ład i skład.

Edytowane przez Apostrof

X0zq1CP.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB.png

I co tu począć? @ chomik @ Skizi - poproszę o poprawę punktu regulaminu 1.39. Bo szczerze mogę go zbanować za zwykły skok, a przynajmniej tak to odbieram. Druga sprawa - dodajcie do regulaminu punkt zakazujący sgs, sgj i inne pierdoły tego pokroju. Na tę chwilę zdecyduje na UB - bo nic poza skakaniem nie robił + na ctrl też da się robić sgj.

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie