Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane przywitanko


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko wszystkim. I i prosił bym kogoś z Adminow na serwer csowicze.pl jak i innych graczy ponieważ troszek sie dym zrobił na serwie.Ludzie spiewaja przez mikro raszuja chodz jest to zabronione do 30 sekundy,ale i tak swoje robią tyle adminow ale nikogo na serwerze nie widac heh pozdrawiam pany i kobitki ... ;) :P 

Edytowane przez MaryJane@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, staramy się rozwijać AWP i rekrutować pomoc administracyjną a wiadomo, że na szybko to się myszy ***** :D 

 

Cierpliwości a będzie porządek, możesz na serwerze informować ludzi, że adminów szukamy :D 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porząsiu wariat tylko informuje czy mógłby ktos wejść na serwer to troszke uspokoic trzeba tak jak mowic rozwijac serwer i szybko takie akcje eliminowac dlatego tez tu poinformowałem bo nie ma nikogo z adminow co mam na steam ... pazdrawiam  Rumcajs :)

 

Edytowane przez MaryJane@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba Twoje drugie przywitanie :D ale witamy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Terrorist napisał:

To już chyba Twoje drugie przywitanie :D ale witamy! 

Bo to jest na szybko nie musze w sumie was informowac o tym co sie dzieje na waszym serwerze bo to nie moja broszka szczerze mowic a ze gram tam i mnie to troche wkurza jak przyjdzie jeden z drugim jakis dzban bo inaczej nie idzie tego okreslic i od**ierdala to was informuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie