Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ban Od Nie Ogarniętego Admina!


Wolny jestes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem na waszym serwerze bana powód, jakiś typ się odezwał i nie miał mutacji to admin do nie go że ma się zamknąć a przypominam że admin sam nie ma mutacji, do tego zaczą się wywyszać  i mi grozić jakimś banem o to wycineczek z konsolki Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.yourwebsite.net/ for more info.

 
Do czego zmierzam o odebrania mu admina ponieważ nie ogarnia swojej roli na serwerze i myśli że jest jakimś BOSSEM ale się kolego mylisz jesteś zwykłem (gównem)
 
O to jego nick:Vakossgaming czy jakoś tak
 
Pozdrawiam serdecznie Wolny!
 
Ps Czy czasem ludzie byli na nie w jego podaniu ? 
 
NIE MA WZORU JAK NAPISAĆ SKARGĘ TO, TAK NAPISAŁEM :p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bana nie dostales.

 

http://csowicze.pl/sourcebans/index.php?p=banlist

 

Jestes pewny ze to nasz serwer ?

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wasz serwer nie ba bana bo admin się przestraszył że mu zabierzecie admina i zdjął mi bana.

A zdjął mi bana jak mu moi koledzy za czeli  mówić że straci admina i tp

Ale jak chcecie to przecież jest HLTW? jak tak to zobaczcie że daje mi bana, jak chcecie mieć graczy do dawajcie adminów ogarniętych  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj nick admina, bo nikt nie ma admina na serwerze ( sam sobie jeszcze nie dodalem )

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zrobi screena z konsoli i wtedy bedziemy wiedzieli jak ci pomoc :)

 

 

Tsssaa bo gracz bedzie mial jeszcze info z konsoli jak to bylo tydzien temu ... widze ze nabijasz posty,

 

Adminow nie ma na serwerze wiec zamykam.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie