Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wnosze o przywrocenie lub dodanie mapy słonecznej PhOe


PrOcEder Art

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam serwixa i bande społecznościową DD2  /    Wnoszę o przywrócenie  czy dodanie mapy letniej DD2 . ewentualne skiny mikołajów na mapie letniej :D         

Myślę że jest to propozycja do rozpatrzenia .do Sylwestra jeszcze widno być może XD     PhoENYX @ Opiekun Serwera        @ Moderator @ Właściciel CS 1.6 [DD2 #1]    z racji zimy wiecej kalek na serwerze bedzie xD ♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

 

Jakieś zmiany właśnie powinny trwać. aczkolwiek mi osobiście świąteczna mapa, oraz dodatki do niej się podobają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szycha.* napisał:

 

Jakieś zmiany właśnie powinny trwać. aczkolwiek mi osobiście świąteczna mapa, oraz dodatki do niej się podobają. 

Tu nie chodzi o twoje upodobania , tylko po prostu o przyjemniejsza grę  nie tylko w klimacie zimowym   aczkolwiek i tak jej nie uwazam za przyjemniejsza .    A o styl  mapy normalnej bez bajerów zbędnych  klatek czy pingów graczy  ułatwia to każdemu  i ulży każemu sprzętowi .   Akurat twój post u makarova przytocze w którym wspomnialeś że trudno bd oddzielic   zimowe od letnich czy cos takiego ,  Widze na innym  ze sie tam 2 mapy czy  stroje zgadzaja i wcale nie gryzą ze sobą na mapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

Aktualna mapa ma tylko śnieg, niczym innym się nie różni od standardowej. Mamy okres zimowy który nie będzie trwał pół roku byście nie mogli wytrzymać. 
Do stycznia minimum ta właśnie mapa będzie występować, w następnym miesiącu możemy negocjować co do mapy "letniej" lecz aktywność w propozycji musi być zadowalająca od graczy byśmy wiedzieli, że ludzie tego chcą :P

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie