Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane AIM/HS - OUT!


Benkart :3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem gdzie to napisać ale Ja tu w sprawie wyrzucenia serwera AIM/HS z powodu braku jakiegokolwiek zaangażowania ze strony administracji serwera, robią co chcą, w sumie to NIC nie robią, czekam na odpowiedz użytkowników i może H@ się tym zajmie.

@ RumcajsJumper @ ferstel @ Sysia ;* @ Śpiochu.mi tu nie chodzi o bany, zobacz ostatnia wizyte wlasciciela demolki lub ktoregos z adminjstracji, zero aktywnosci, chamstwo na serwerach, wyzywanie slabszych jak i lepszych graczy, duzo osob to potwierdzi.

Edytowane przez Sitman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wywalać serwer od razu z sieci? Skoro Cię banują i nie chcą żebyś grał u nich to niech Ci dadzą bana na zakres. Albo najprościej niech odłączą się od sieciowego bansa i niech zrobią swojego. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pokazanie mojej aktywności związanej z serwerem i forum ;) przejdźmy do konkretów jeżeli już narzekasz na moja aktywność ;)

natomiast było już tak, że jedna osoba dostała bana tylko na naszym serwerze i też narzekała. W tym przypadku tez mogę dodać bana tylko na moi serwerze. Zależy Ci na grze np na DD2 sieci? Nie wydaje mi się bo jakoś nie widzę Ciebie na tym nicku w gametrackerze na żadnym z naszych serwerów sieciowych.

jezeli coś to zmieni aim/hs może tez mieć osobnego bansa.

@ Mechuczy widziałeś jak gracz gra na serwerze? Ja mam 100% pewność że nie gra czysto. 
 

@ SzusteRTS3 jak jak za 1 razem napisałem ze tam jest praktycznie każda akcja spalona. Co do nicku to odkryłeś Amerykę. Gra na aimhs z tym nickiem jak ma na forum, gra jeszcze na innym AimHS z tym nickiem. A „niewydaje mi się” nie oznacza mam pewność. Tylko widząc zachowanie gracza wątpię (tak 60% pewności) ze gra na jakimś naszym serwerze. 

Edytowane przez Chrobras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Chrobrastwierdzisz że masz 100% pewności że nie gra czysto, a dlaczego nie zrobiłeś rozpiski gdy zostałeś oznaczany? 

 

4 godziny temu, Chrobras napisał:

Zależy Ci na grze np na DD2 sieci? Nie wydaje mi się bo jakoś nie widzę Ciebie na tym nicku w gametrackerze na żadnym z naszych serwerów sieciowych.

 

Użytkownik forum nie zawsze gra pod tym nickiem, który ma na forum ;)

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel serwera ma prawo zarządzać nim po swojemu, ktoś mu nie pasuje na serwerze to ma prawo go zbanowac bo to JEGO serwer. Jednak właściciel serwera powinien stosować się do regulaminu i wymagań które zaakceptował dołączając do sieci. Nie ma prawa bytu jakieś chamstwo ze strony właściciela do gracza (i odwrotnie ale to do tego już inny regulamin podchodzi). Właściciel serwera MA OBOWIĄZEK uczestniczyć w życiu forum czyli przede wszystkim zajmować się działem swojego serwera i dziale ubt gdy zachodzi potrzeba wypowiedzenia sie/rozpisania demka. Dlatego też @ ChrobrasChrobras ma prawo decydować kto może u niego grać, ale warunkiem jest by robił to zgodnie z regulaminem który akceptowal.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Śpiochu. napisał:

Po co wywalać serwer od razu z sieci? Skoro Cię banują i nie chcą żebyś grał u nich to niech Ci dadzą bana na zakres. Albo najprościej niech odłączą się od sieciowego bansa i niech zrobią swojego. 

Jeśli przynależy do jakiejś sieci, to nie ma jakiś innych bansów, tylko jest 1 ten sieciowy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Wszystko wyjaśnione zostało w poście moim i Chrobrasa. Zarzuty typu "brak aktywności na serwerze", "chamstwo", "obrażanie" proszę zgłosić w odpowiednim dziale Skarg wraz z DOWODAMI. Na ten moment sprawa zamknięta.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie