Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycje


kubinho

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję:

  • Zmienić HP Vipa ze 120 na chociaż 110, żeby dało się go czasami zabić jednym strzałem a w zamian za to dodać mu jakiś smieszny granat, żebyście nie płakali że vip ma mieć przewage :v
  • Zmienić tą śmieszną zasadę z raszowaniem na coś w stylu: nie wolno raszować dopóki nie zostanie przy życiu dwóch graczy w którejś z drużyn lub nie minie określona ilość czasu
  • Poprawić plugin od double jumpa, ponieważ przez niego, np. na koxie ciężko jest czasem wskoczyć na kolumny przy respie, czy też inne miejsca

+ można poprawić błąd, przez który co mape musze wylaczac sobie /res 

Edytowane przez kubinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jestem za, sam mam vipa i wiem, że to graczom utrudnia rozgrywkę,

2) nie głupie, całkowity zakaz jest uciążliwy

3) neutral...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Również jestem za, według mnie sam double jump oraz kevlar+ rękawiczki zachęciłyby mnie do zakupu VIP’a ale z drugiej strony serwer przyjął taki system zarabiania i nie wiem czy jest gotowy na zmianę.
  • Co do tego punktu mam wątpliwości, ponieważ w regulaminie jest wyraźnie napisane, że rush jest  zalecany (może nie dosłownie ale jednak) po 50 sekundach rundy lub gdy jest 3v3 lub mniej.
  • Nie znam problemu- brak zdania.

Tutaj była już poruszana ta sprawa i z tego co pisał administrator nie jest możliwa zmiana tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. VIP'a mogę zneutralizować do 115HP, zobaczymy jak to przyjmą gracze.

2. Regulamin serwera będzie w weekend poprawiany, więc zostanie w nim wszystko zawarte.

3. Double jump jest poprawny, a wskakiwanie na tekstury jest zabronione :D 

 

!res muszę skonsultować z kimś czy da się do przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie