Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Jvnkie


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

 

GAMwo8g.png

 

 Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła właśnie wywiad z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie musisz opowiedzieć nam coś o sobie? 

Cześć! Dziękuję  ze postanowiłaś przeprowadzić  ze mną wywiad :) No ale... do rzeczy... Mam na imię Filip, mam 21 lat, mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Interesuje się piłką nożną, informatyką oraz podróżowaniem. Lubię grać ze znajomymi w rożne gry, śmiać się i bawić ponieważ gry jak dla mnie dają dużo do myślenia oraz przekazu a nawet możemy dowiedzieć się od nich czegoś czego nie uczyli albo nie mówili w szkole np. jakieś wydarzenia historyczne.

O proszę, miłośnik gier komputerowych oraz podróżowania . W jaką grę grasz najczęściej oraz jaka byś polecił innym?

Jeśli chodzi o grę polecam The Walking Dead, w jednym momencie miałem łzy w oczach jak w to grałem, sztoss.
A tak to gram w Cs'a i LoLa przeważnie

Wróćmy do tematu wakacji, gdzie byś je chciał spędzić?

 Wakacje chciałbym spędzić w Holandii. Już mam plany aby wyjechać jakoś w maju. Jak sie uda to pojadę :D

 Holandia powiadasz? Praca czy raczej odpoczynek ?
I to i to tak naprawdę. Mam kolegę który tam był. Pokazał mi kilka zdjęć, jakieś pocztówki mi kupił, a również i praca bo w  naszym  kraju nie zarobisz, takie jest moje zdanie.

Rozumiem , niestety zarobki w naszym kraju nie każdego satysfakcjonują .Powiedz nam jaką jesteś osobą na co  dzień  ?

Jestem sobą, haha :D

 To najważniejsze :) Co Cie skłoniło do założenia konta na naszym forum?

Założyłem je ze względu na serwer JB z którym przyszliśmy na siec a jako ze znam tu na sieci parę osób z którymi grałem kiedyś to tym lepiej :D

Super cieszę się bardzo . Jak doszło do tego ze masz admina na tym serwerze? jest to trudne zadanie czy raczej nie?

Doszło do tego tak ze jailbreak tzw. Shadowa upadł. Nie miałem gdzie się zapodziać a że lubię ten mod to mój ziomuś Squeezy powiedział mi że gra tam. Wpadłem, pograłem i tak złożyłem podanie, a czy trudne jest zadanie admina, nie wiem zależy jak dla kogo, ale jak się ma już jakiś większy staż za sobą to nie jest to trudne ;v

 Dobrze pozostawmy temat cs i forum. Opowiedz nam coś o twojej miejscowości jest może  coś ciekawego do zwiedzenia ? 

Raczej nie, jedyne co to kluby i siłownie :)

No dobrze, czyli twierdzisz ze twoje miasto jest nudne. Jeśli miałbyś możliwość  do jakiego miasta byś się przeprowadził?

 Przeprowadziłbym się do Gdańska albo Zakopanego ponieważ bardzo lubię morze i góry

Ooo Zakopane świetne miasto :) Dobrze będziemy powoli kończyć.. chciałbyś kogoś pozdrowić przy okazji?

Chciałbym pozdrowić @ Skizi @ chomik cala ekipe JB, ciebie oraz całą sieć  csowicze oraz dziękuję za ten wywiad .


Jeszcze kilka szybkich pytań :

ulubiony kolor?

Czarny 
ulubiony wykonawca?
Kali/Tonciu
najlepszy serwer?
Jailbreak
największe marzenie:
Wyjechać do Holandii

Dziękuje ci za bardzo serdecznie  udzielenie wywiadu :) Pozdrawiam serdecznie :)
               


 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik za chęci + ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, a będzie super!

 

Powinnaś lepiej formułować pytania

Cytat

Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła właśnie wywiad z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie musisz opowiedzieć nam coś o sobie? 

np. Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła wywiad właśnie z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie: Opowiesz nam coś o sobie? 

 

Szybkie pytania można zastąpić czymś innym, by każdy wywiad nie był taki sam :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Napisałam Ci, co sądzę, aczkolwiek bardzo mi się podoba to jak dobrałaś kolory. Jak na pierwszy raz to naprawdę dobrze, za krótki wywiad to fakt. Postaram Ci się pomóc jak najlepiej umiem, ale widzę, że jesteś osobą pracowitą i masz dużo chęci także powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek moze byc, chociaż zdecydowanie za krótki i za mało wyciągnęłaś od osoby która udzieliła Ci wywiadu, plusik na zachętę pracuj dalej. Ja sam wiem jakie mialem początki. Powodzenia. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie