Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane XMAS


makarov

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak reszta,ale dla mnie xmas niegrywalna.Myślałem że stereotyp minął,że na serwerach klimatu świątecznego się szuka ^^
Nie chce już nic pisać o skinach na granaty itp :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Jest super, dodatki, rs-y. Faktycznie dobrze byłoby raz zwykłego dusta2, a raz xmax lecz moim zdaniem nie da rady jednocześnie oddzielić dodatków  z xmaxa, żeby były wyłączone na zwykłym duscie. Uważam, że świąteczna odmiana jest fenomenalna. Osoby, które miały swój wkład w tę zmianę, zrobiły kawał świetnej roboty. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pistolero9 napisał:

JESTEM ANTY tej mapy, nie dość że ciemno to na dodatek ludzie po choinkach,prezentach kampią tfu... już lepiej wintera normalnego wgrać  ;)

Na zwykłego wintera też bym przymknął oko,Z tym że byłby i tak na zmiane ze zwykłym dustem.Nie oszukujmy się.Jeśli nawet ten xmas bedzie na zmiane ze zwykłym,to i tak ludzie co nie trawią tych dodatków będą raczej wychodzić po mapie.Jakieś choinki,prezenty,świeczki,bałwany zamiast granatów proszę was...jak dla dzieci z ,,dałnem,, 
Reasumując--->Zwykły winter na zmiane z klasycznym dustem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za! XD

 

bylem na serwie 2 mapy pytalem sie ludzi bylo ich okolo 20 na servie, 5 z nich powiedziało ze mapa im sie podoba i tylko jedna osoba powwiedziala ze nie podoba sie, a  reszta siedziala cicho wiec wniosek taki ze xmas zostaje xD

Edytowane przez Pawell^^
bo moge :* XD

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem tylko za tym, aby obecną mapę zmienić na tą co wysłał@f4z8nhh.pngPistolero9.

Ta obecna to kompletna porażka. :x Wszędzie szumy i dziwne dźwięki ;_; nie wspomnę o fakcie prezentów i choinek - jeśli ktoś gra na małej rozdzielczości 640x480 albo 800x600 to kompletnie nic w nich nie widać. Taki CT ma bardzo dużą przewagę przy ciemnym modelu :x

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie