Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka rekrutacja na Admina!


NinjaX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ponieważ brakuje adminów na serwerze głosowym, dajemy wam szansę ;)

Powodzenia!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYMAGANIA

- Minimum 17 lat

- Aktywność na serwerze

- Wysoki poziom ortografii oraz kultury

- Sprawny Mikrofon

- Duża aktywność

- Składka miesięczna (10zł) po awansie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WZÓR

Nick: 
Wiek: 
Staż na TS3?: 
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): 
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: 
Znajomość TS (0-10): 
Coś o sobie: 
Dlaczego Ty?: 
Kontakt: 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez NinjaX

J5iX8vF.jpg.79873c965e3f70d71d9734850dc48b79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @f4z8nhh.pngReal
 

Wiek: 17,5 lat.
 

 Staż na TS3?: Około już dobrych trzech lat od 2016 roku..
 

Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Tak owszem.
 

Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: Tak,owszem pozostał on przeczytany.
 

Znajomość TS (0-10): 9/10
 

Coś o sobie: Nazywam się Jakub mam 17 lat uczęszczam do drugiej klasy szkoły Średniej(Technikum).Zamieszkuję aktualnie w bardzo małym miasteczku jest ono na Podkarpaciu a nazywa się Rudnik.Moim ulubionym hobby jest Piłka Nożna trenuję dosyć długo ten sport jakieś bodajże 6 lat zaczołem przygodę z tym sportem w wieku 12 lat.Do dziś na wolnym czasie od szkoły spędzam każą minutę na tym sporcie aby,cały czas stawiać się dobrym,i nie zawodnym.Uczęszczam też na Treningi MMA,oraz uczęszczam tak jak wspominałem na,treningi Piłki Nożnej trzy razy w tygodniu jeździmy też na meczę oraz turnieje.Posiadam aktualnie tylko jeden puchar za Króla Strzelców,oraz 10 dyplomów,i 7 medali.W szkole w Technikum chodzę na profil ''Technik Pojazdów Samochodowych'' Tzw''TPS'' Ten profil wiążę się,z naprawą pojazdów,oraz z wyminą usterki w danym pojeździe,i stawianiu diagnozy błędu.Zapomniałem dodać od siebie że interesuję się również Motoryzacją.

Dlaczego Ty:Staram się o stanowisko Administratora,ponieważ przede wszystkim jestem dostępny w takich godzinach administratorów zmniejszyła to pewnie pomoc się przyda.Kolejną sprawą jest,to że siedzę sobie i tak u was na Tsi'e a z nikim nie rozmawiam.(Tylko awaryjnie jakby ktoś coś tam chciał).A tak to mógłbym wypełnić obowiązki Administratora i się do czegoś przydać,a nie tylko slota zmarnować.Znam Regulamin,oraz Taryfikator serwerowy(banów itd).Może będę popełniać jakieś błędy początkowo ,ale szybko się wyuczę i będę perfekcyjnie.Oczywiście mogę poświęcić bardzo dużo czasu wolnego,praktycznie ciągle używam TS'a gdy używam Komputera .Dodatkowo uważam że jestem bezstronną osobą.

 

Kontakt:To tak:

FB,Messeger,SnapChat,Instagram,Priv numer.

Aktualnie co mogę podać to najwyżej snap'a:

kezzi238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  @ SzusteR
Wiek:
20
Staż na TS3?: Staż jakoś wybitny nie jest bo tylko jakoś 3 latka 
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Tak 
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?:
Tak
Znajomość TS (0-10): 5/10
Coś o sobie: No więc tak, mam na imię Daniel. Mam 20 latek. Mieszkam w województwie Śląskim, a dokładnie w Katowicach. Skończyłem szkołę zawodową jako lakiernik samochodowy. Obecnie już się nie uczę ani nie pracuję bo mam lenia XD Mam tyle wolnego czasu że tylko chodzę na siłownię, siedzę przed lapkiem lub wyjdę gdzieś z znajomymi na miasto :D Zamierzam wrócić również na treningi MMA lecz też brak weny do tego haha Jestem ogólnie osobą spokojną lecz wiadomo też nie dam sobie w kaszę dmuchać ;p Poczucie humoru mam oczywiście bo bez tego nie byłbym sobą. 
Dlaczego Ty?: Posiadałem ową posadę już kiedyś i na różnych serwerach ts3 i problemów ze mną nie było :D I to tyle bo zbytnio nie wiem co napisać więcej haha 
Kontakt:
Forum

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: DyLu
Wiek: 24
Staż na TS3?: Długi w sumie
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): oczywiście
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: TAK
Znajomość TS (0-10): 6
Coś o sobie: Wszyscy znają praktycznie także nie ma co się rozpisywać 
Dlaczego Ty?: brakuje adminów to chętnie pomogę :) Nie sprawiam problemów, sprawuje się wzorowo :)
Kontakt: steam/fb/gg/forum 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Inoue
Wiek: 24
Staż na TS3?: Bardzo długi
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Tak
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: TAK
Znajomość TS (0-10): Nie potrafię ocenić. Wyjaśnienie poniżej.
Coś o sobie: Kiedyś stawiałam swój własny serwer ts, prosperował bardzo długo ale niestety było to kilka lat temu i zdążyłam zapomnieć kilku ważnych rzeczy. 
Dlaczego Ty?: brakuje administracji na ts, jestem prawie codziennie. W dodatku posiadam doświadczenie. 
Kontakt: forum/steam/fb

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jasio
Wiek: 22
Staż na TS3?: 5 lat
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Tak
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: Tak
Znajomość TS (0-10): 7
Coś o sobie: Jestem sobie sylwester pochodzę z Rzeszowa, interesuje się piłka nożna,i fotografia
Dlaczego Ty?: Uważam że jestem w stanie powiedz Ninja w pewnych kwestniach i pilnować porządek na TS3
Kontakt: Steam ,FB,SNAP

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZÓR:

Nick:  AlkoLove
Wiek:  20
Staż na TS3?: Od czasu grania mixów itd, czyli od 2k12-2k13, a u was od kiedy jestem na sieci
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE):  TAK
Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE)?: TAK
Znajomość TS (0-10):  7
Coś o sobie:  Mam na imię Damian, mam 20 lat. Mieszkam w województwie Podlaskim w małej miejscowości . Obecnie ciągle pracuje, mam stało prace, ale po pracy ciągle siedzę na TS po 3-7h.
Dlaczego Ty?:  Po prostu chciałbym pomóc w adminowaniu na TS3 itd, itd. 
Kontakt:  FB/Steam/Forum/TS

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie