Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie CS:GO MOD - "Czitujesz" #2


Lazanestic

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
Serwer: CS:GO MOD
Admin banujący: @ Mrs.Fuksiara
Data zdarzenia: 3 minuty temu.
Opis sytuacji: To samo, co ostatnio. Znów dostałem perma za to, że niby czituje, a czyściutko lecę. 2 skoki są na serwerze, to łatwo speeda złapać, prosta mechanika gry. :P 
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14979.html
Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Mrs.Fuksiara
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:418811413'
[AMXBans] Twoje IP: 'co to takiego to ip'
[AMXBans] ===============================================

Edytowane przez Lazanestic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Demko 
http://d1.hltv.org.pl/srv56832/HLTV-1912012023-css_cache.dem.zip

12:18 ?
14:10 - nie slychac skoków ani spadochronu
15:30 - to samo

[SVIP] [42 | Srebro I] *DEAD* ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬) :  bind mwheelup +duck / +jump
ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)   Tresc: fajnego skrypta pobralem

Mogłam się pomylić to niewykluczone, jeżeli to był bing czy skrypt to również dopisze to do regulaminu :D 
Chłopaki co wy na to? :D 

@f4z8nhh.pngLazanestic Używaj opcji edytuj next razem. Oczywiście ja rozpisuje to, co widzę. Mogę się mylić, bo w tym jestem średnio obeznana, aczkolwiek pozostawiam to UBT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznę tak.

Owe zdanie, w którym zawarłem to, że pobrałem fajnego skrypta, padło tylko dla tego, że jakiś ruskiee, czy jak mu tam cały czas mi gadał, za przeproszeniem żebym "wypierdalał", bo mam skrypty, czy coś, to brnąłem w to wszystko, by go mocniej wkurzyć. Oczywiście gram czysto, a bind, który podałem i który Ty dałaś tu nie jest skryptem, tylko zwykłym bindem na kucanie na scrollu. 

Nie przeglądałem dokładnych czasówek, które podałaś, ale domyślam się, że jestem również podejrzewany również o coś innego, ale to już UBT sprawdzi, ja gram czysto i liczę na szybkie ub. :P

 

@ Mrs.FuksiaraLajcik, ja wszystko rozumiem. Poczekamy na to, co stwierdzi UBT, choć już widzę, że będę musiał się naprodukować, skoro już UBT bez jakiejkolwiek analizy na czatboxie stwierdza, że mam skrypty. No, ale nic, udowodnię i jestem tego pewien, że gram czysto. Zwyczajna mechanika gry. 

bind mwheelup +duck - bind na kucanie na scrollu (kółeczko na myszy pociągnięte w górę).

bind mwheeldown +jump - bind na skakanie na scrollu (kółeczko na myszy pociągnięte w dół).

Owe dwa bindy dałem na serwerze, nie są to w żadnym wypadku skrypty. Z nimi działam i efekt końcowy, który uzyskuje jest tym, co widać. Potrzebne są do tego 2 skoki i z tym, co podałem się działa, dlatego Panie UBT, Ty już chyba wiesz, co jest czym.

I jeszcze coś do tego pomarańczowego UBT. Widać, że znasz się na rzeczy. Twierdzisz, że to podlega pod sgs'y i gs'y, jak do gs i sgs nie używa się skoków, więc to nie jest prawie to samo, tylko jest to całkiem inna rzecz. Skoro, jak to napisałeś każdy może to robić, to w czym jest problem? Stref ja nie robię głębszych, bo nie trzeba na serwerze tego typu, bo i tak dużo lepszego efektu nie uzyskam. Aa i te sprawy. Widać, że ranga z lays. Wszędzie, gdzie jest dodatkowy skok, to w regulaminie jest zawarte osobno na temat gs i sgs, a na temat drugiego, więc nie gadaj głupot, ze wszędzie jest to traktowane, jako to samo, bo nigdzie tak nie ma. :)

Edytowane przez Lazanestic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie