Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Heniek


Chadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś grając mapkę widziałem 1 typka odpalonego i 1 na AB. Zglaszalem to kilka razy adminowi heniek pomorze ale nic sb z tego nie robil. Banowal tylko za ping ale niestety odpalow nie sprawdzal. Na sam koniec przez mikro powiedzial ze pierd**i i idze.

Demko : http://www13.zippyshare.com/v/685981/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedni dział od wstawiania demek i zgłaszania cziterów steam i non steam :) Wystarczy popatrzeć w górę :) od Działów dla Cod Moda :)

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu jest to rozpisywania się?

Mam dziś wypłatę i świętuje.

Tutaj grupka adoratorów (Yuri/Chadzik) twardo żalą się na forum i wytykają mi każdy błąd, wypłakują się przed wszystkimi jaki ja jestem zły, co odpierdylam na serwerze.

Jak wszedłem dziś od 4 dni na serwer, wielkie święto admin wszedł.

Co do banowania, poleciało x2 SS i 6 za ping. Ty sądzisz że ja wszystko czytam? Bo raz wielki pan napisał i potem "dopierdylam mu na forum, leci skarga bo nic nie robi".

Jak macie poglądy takie jak Sopla to od razu zabierzcie mi admina, bo co to za admin który nie czyta u@, wyzywa, przeklina, olewa totalnie serwer bo złączyć wszystkie skargi na takiego wychodze.

Chłopak nie rób z siebie ofiary losu, co mi przemknie to od razu "ojoj pisze na ciebie skarge", a ja wiem dokładnie że specjalnie to robisz bo Ty do cholery nie masz admina.

Co do vote, wchodzi mapa robie vote zmiana? "tak" "nie" - głosowanie wyszło TAK sporą liczbą głosów i pytam się szanownych graczy żeby pisali jakie mapy chcecie.

Nie mam chęci szczerze bronić się i czytać twoje głupie skargi chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne mial duzy spam poczekajmy 

Jestem adminem i nie widzę prawie wcale spamu a reaguje za każdym razem

 

to teraz może co mape dawaj volte zmiana mapy ? bo tobie nie odpowiada ?

 

Moim zdaniem jaką gracze mape wybrali taką powinni grac

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie