Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#12] Odpowiedzi - Kas!@


Kas!@

Rekomendowane odpowiedzi

@ k221

[P] - Kiedy chcesz odzyskać szafę?
[O] - Hmm chyba nigdy. Ona żyje swoim życiem.

@ Mrs.Jessa

[P] - Czym się zajmujesz?
[O] - Aktualnie studiuje logistykę i pracuje w biurze przy zamówieniach.

[P] - Czy masz rodzeństwo ( jak tak to ile)?
[O] - Mam jednego brata.

[P] - Skąd jesteś?
[O] - Katowice

[P] - Masz w swoim życiu kogoś, komu można zaufać?
[O] - Mam spore grono takich osób na które zawsze mogę liczyć. Rodzina i 2 bliskie przyjaciółki. 

[P] - Jedziemy na Wałbrzych?
[O] - Wole rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! ❤️

[P] - Pizza czy kebab?
[O] - Kebabik w cieście! ❤️

@ Trance#TS3

[P] - Kiedy w końcu znajdziesz sobie chłopa?
[O] - Jak się przypałeta to będzie. 

[P] - Kiedy przestaniesz pić?
[O] - Chciałeś chyba zapytać kiedy znowu zaczne.😂

[P] - Kiedy się spotkamy?
[O] - To jest bardzo dobre pytanie szwagier. 😂

[P] - Kiedy w końcu pojedziesz nad morze ( you know i mean XD)?
[O] - Chyba zmarnowałam swoją szanse. Jedynie na wakacje w Piotrkowie teraz mogę liczyć. 😂

[P] - Lubisz bigos?
[O] - Taa, jem tylko kapustę, mięso i kiełbe wywalam. 😂

[P] - Morze czy góry?
[O] - Jednak zawsze większa radość była jak jechałam nad morze. Lubie cała ta otoczkę, molo, piasek, zachód słońca. ❤️

[P] - Kiedy się ogarniesz? 
[O] - Chyba tylko jak ktoś mnie ogarnie bo tak będzie ciężko. 😂

[P] - Jak do nas trafiłaś?
[O] -  Szukałam Ciebie! Muszę Cię mieć na oku. 😂

@ Sysia ;*

[P] - Co lubisz robić w wolnym czasie?
[O] - Lubie chodzić na kręgle. Gram od niedawna, aż sama się dziwie, że wcześniej nie chodziłam.👌👌

[P] - Cs 1,6 czy cs go?
[O] - Wierna tylko 1.6 mam sentyment. Za globalem nie przepadam, za bardzo przypomina mi uboga wersje Call of Duty.

[P] - Twoje ulubione danie?
[O] - Kiedys powiedziałabym że spagetti! Niestety smaki mi się zmieniły i ciężko wybrać mi coś co lubie. Poza drwalem którego mogę jesc ciagle! ❤️

 

[P] - Umiesz gotować? 
[O] - Potrafię gotować ale za tym nie przepadam. Męczę się w kuchni, wole czasami nie zjesc niż isc i sobie coś zrobić.

[P] - Umiesz pływać? 
[O] - Tak! Przez 6 lat miałam obowiązkowy basen w szkole. 

[P] - Ile masz lat?
[O] - 24.

[P] - Lubisz podróżować?
[O] - Uwielbiam! Jak na razie tylko po Europie. Chciałabym kiedyś zwiedzić coś dalej, ale jestem cykorem i boje się latać. 😂

[P] - Jakie kraje chciałabyś odwiedzić.
[O] - W najbliższym czasie planuje Grecje i Portugalie.

[P] - Masz zwierzaka?
[O] - Nie.

[P] - Jaka pora roku jest dla Ciebie najlepsza?
[O] - Wiosna! Jak wszystko kwitnie, zaczyna być cieplutko. Z rana ćwierkają ptaszki. 👌❤️

[P] - Uprawiasz jakiś sport? 
[O] - Altualnie nie , ale chciałabym mieć jakaś pasje. 😂

@ Cz@r3kMister

[P] - Z jakiesj czesci Puerto Rico pochodzisz ? 😜
[O] - Z zachodniej części wyspy Cabo Rojo. Teraz cały czas się przemieszczam. Najczęściej  można mnie spotkać w kameralnych portach przy plaży. Ewentualnie gdybś kiedys zabłądził tutaj na wakacjach możemy się ugadać w stolicy. Moge wtedy podpłynąć po Ciebie na mojej łajbie. 😂😂

[P] - Kisiel czy budyń?
[O] -żelatynka. 

[P] - Jaka chcialabys miec jedna super moc ze wszystkich mozliwych  i dlaczego ^^
[O] - Hmm chciałabym być omnibusem. Znać odpowiedz na każde pytanie! 

[P] - Gdybys byla fecetem przez jeden dzien co bys zrobila 8)
[O] - Hah pewnie bym poszła na podbój miasta. 😂

[P] - Jezeli kiedys powiesz tak, to wierzysz, ze to bedzie juz do konca Twoich dni ?
[O] - Mam taka nadzieje i tak pewnie wyjdzie inaczej w praniu. Jestem przeciwna jeśli chodzi o rozwody( nie pisze tu o cywilnych). Jeśli ktoś się decyduje na takie  coś, to powinien być w 100% zdecydowany.  

[P] - Jedna z glupszych rzeczy jakie zrobilas pod wplywem uzywek ;p 
[O] - Ehe moralniaki. 😂 Ja zawsze byłam grzeczna. 😜

[P] Co lubisz w sobie najbardziej z aspektow fizycznych/wizualnych ?
[O] - Najgorsze pytanie ever, serio. Ciężko mi coś wybrać bo jak wiele kobiet coś tam bym sobie ze wszystkim porobiła. Lubie sobie ponarzekać. 😂 Jedynie ratuje mnie to że nie jestem bladziochem ani świnka i troche ciemnej karnacji mam. 😂

[P] - Największe turtystyczne marzenie to?
[O] - Od małego chciałam zwiedzić Indie. ❤️

[P] - Najlepsza cecha twojego charakteru to?
[O] - Uczciwość. Eh zawsze się przynaje jak ktoś mi wyda za dużo hajsu. 🙄 Moje sumienie nie dawało by mi spokoju. 😂

[P] - Co się dzieje z nami po śmierci?

[O] - Wiesz, co to jest reinkarnacja? Słyszałeś @ Cz@r3kMister w swoim życiu taki dluuuugi wyraz? W prosty sposób chodzi o to, że po śmierci człowiek odradza się pod inna postacią, np jako zwierze. To kim będziesz w przyszłym życiu zależy od tego, jakie życie prowadziłeś do tej pory. Jedni po śmierci przyjmują postać tygrysa, sokoła albo lamparta. Jeżeli o Ciebie chodzi, to nie wróżę Ci żadnych rewelacji. Kaczka to MAX, co może z Ciebie być. 😘😘😘

[P] - Ile Drwali wjedzie do konca sezonu ?;p
[O] - Tego się boje. Pewnie tyle na ile pozwoli mi moja wypłata. 😂😂😂

[P] - Masz jakis autorytet i kto nim jest ;>
[O] -  Nie mam konkretnej osoby, ale cenie sobie ludzi którzy z niczego potrafili coś osiągnąć. 

[P] - Ciezki zapieprz w pracy mialas w tym tygodniu ? :beka:
[O] - Powiem Ci że z takimi warunkami to ja bym mogła co chwile gdzieś zaczynać prace. Byle tylko jak najdłuzej się szkolić. Myślisz że 3 godziny dziennie wystarcza żebym mogła narzekać że się narobiłam i jestem zmeczona? 😂

 

[P] - Skad bardziej chcialabys miec dziecko, od bociana czy z kapusty ?
[O] - Bociana! Jak byłam mała brat mi zawsze mówił że znaleźli mnie w kapuście. To była wtedy największa obraza! 😂

[P] - Wierzysz w milosc od samego poczatku, nie mowie od pierwszego spojrzenia, ale no cos w ten desen ? ;)
[O] - Nie wiem czy dobrze zrozumiałam o co Ci chodzi. 😂  Że jak się z kimś spotykasz czy jak? To przychodzi z czasem po tej całej fascynacji. Czasem się kogoś spotka i nie da się od niego odwrócić wzroku. Ale to tylko kwestia wizualna nic więcej. 😂

[P] - Szpile czy plaskie obuwie 3:)
[O] - Lubie szpilki, kupuje je z nadzieja że w końcu się przełamie i zaczne w nich chodzić na codzień. Na chwile obecna płaskie chyba, że jakaś duża poważna impreza.

[P] - Lezenie plackiem i smazing na plazy czy aktywniej szlakiem w gory ?
[O] - Niestety morze. 😂 W górach przejdę się raz i będę mieć spokój na pare lat. Na plaże mogłabym chodzić codziennie. ❤️

[P] - Cie najbardziej irytuje, tak w ulamku sekundy ?
[O] - Z rana jak słyszę - wstajesz już? x20. Najgorsze słowa. Nic mnie tak nie irytuje. 🙄

[P] - Zostaniemy BFF ( nie musi byc 'with benefits:hihi:):rumcajsjumper:?
[O] - O Niee, przecież ja nic z tego nie będę miała. Bardziej preferuje friendzony. Chociaż zawsze możemy się dogadać i możemy wyskoczyć na jakieś wspólne wpierdzielanko. 🍟🍔🌯🥞🍕🍝🤪🤗

 

Bardzo dziękuje Staremu za nominacje i nominuje @ Trance#TS3. Mam nadzieję, że ucieszy się równie dobrze jak ja, kiedy zobaczyłam swoją nominacje. 😂

Edytowane przez Kas!@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo nie jestem sam co wierzy w reinkarnacje :p

 

Wstajesz już? Haha 😂 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat
  • Mrs.Jessa zablokował ten temat
  • Gość usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie