Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Rekrutacja] Opiekun JailBreak [#1]


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak widać w ostatnim czasie serwer bardzo dobrze się rozwija i brakuje mj osób które by trzymały nad tym kontrole i jeszcze bardziej by go rozwijały.Oficjalnie postanowiłem ogłosić nabór na dwóch opiekunów.Osoby które spełniają niżej podane wymagania i mają chęć i energię do zaangażowania się w coś większego zapraszam do złożenia podania niżej w komentarzu :)

 

Wymagania:

- Ukończone 16 lat.

- Sprawny mikrofon, przejście mutacji.

- Duża aktywność na serwerze oraz staż.

- Wysoka kultura osobista.

- Umiejętność prowadzenia w CT minimum 9/10.

- Znajomość AMXX minimum 7/10.

- Perfekcyjna znajomość regulaminu i przestrzeganie go.

- Bezkonfliktowość bycie lubianym na serwerze.

- Składka.

 

Wzór:

Imię:

Nick:

Wiek:

Znajomość AMXX(7/10):

Umiejętność prowadzenia(9/10):

Link do GT:

Dlaczego chcesz być opiekunem(Dłuższa wypowiedź będzie punktowana):

Czym według ciebie powinien zajmować się opiekun:

Co wprowadziłbyś/zmieniłbyś będąc opiekunem:

Składka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Andrzej

Nick:FNAFFox

Wiek:18 w marcu

Znajomość AMXX(7/10):9

Umiejętność prowadzenia(9/10):10

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/FNAFFox/145.239.236.14:27060/

Dlaczego chcesz być opiekunem(Dłuższa wypowiedź będzie punktowana):bo podoba mi się ten serwer dobrze się rozwija gra na nim dużo fajnych i miłych osób poprostu chciałbym pomóc rozwinąć ten serwer sprawić żeby gralo na nim jeszcze więcej ludzi :D

Czym według ciebie powinien zajmować się opiekun:sprawami serwera tzn ogarnianie tego wszystkiego pilnowaniem porządku na serwerze i przedewszystkim ogarnianiem adminów pilnowaniem żeby "nic nie odwalali"

Co wprowadziłbyś/zmieniłbyś będąc opiekunem:przedewszystkim nieco bym proponował adminow i obecnie jest ich zbyt wiele trzeba by było zrobić #obserwacje adminów i trochę przezedzic ich/nasze szeregi wyrzucając tych nic albo mało robiących

Składka:tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk

Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)

Wiek: 17

Znajomość AMXX(7/10): Dobre 8.

Umiejętność prowadzenia(9/10): Mocne 9.

Link do GT: GT może nie jest wyśmienite na owym nicku, gdyż grałem pod kilkoma, ale teraz tylko na tym jednym - oczywiście będzie tylko lepiej; https://www.gametracker.com/player/ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)/145.239.236.14:27060/

Dlaczego chcesz być opiekunem(Dłuższa wypowiedź będzie punktowana): Uważam się za osobę, która podoła zadaniu. Byłem już kilkakrotnie opiekunem wszelakich modów CS 1.6 i żadnych skarg, ni nic na mnie nie było, choć przyznam szczerze, że mimo to, iż gram na serwerach JB najdłużej, to opiekunem owego modu jeszcze nie byłem. Jako J@ pewnej sieci miałem dostęp do tamtejszego jaila, więc trochę też tam wiem. Krótko mówiąc znam się na tym modzie, jak mało kto, przegrałem mnóstwo godzin na serwerach tego typu, wiem co może sprawić, iż serwer pójdzie w górę, a co jest efektem tego, że graczy na serwerze może zabraknąć.

Czym według ciebie powinien zajmować się opiekun: Opiekun zdecydowanie w pierwszym stopniu powinien zachęcić nowych graczy, by zostali na serwerze. Kwestii forum nie chcę tutaj wpinać, gdyż jest to wiadome, że na bieżąco rozpatrywałbym wszystko, co znajdowałoby się w dziale forum przeznaczonym dla serwera - jest to oczywiste. Opiekun powinien wprowadzać lekkie zmiany na serwerze, oczywiście nie samowolnie, tylko gdybym ja był opiekunem, to wprowadzając coś na serwer, co mogłoby zmienić trochę rozgrywkę zapytałbym o zdanie właścicieli oraz graczy serwera, co o tym myślą i ogólnie. Uważam, że opiekun nie powinien działać zbyt pochopnie, dlatego lepiej przemyśleć coś kilkukrotnie, by później nie było żadnych niepotrzebnych zamieszek.

Co wprowadziłbyś/zmieniłbyś będąc opiekunem: Na pewno wzbogaciłbym serwer w konkursy - na serwerze, co jakiś czas byłyby organizowane jakieś mistrzostwa piłki nożnej, boks, bądź inne zabawy, które na pewno zachęciłyby graczy do częstszego zaglądania na serwer. Głębszych zmian na start nie chciałbym wprowadzać, gdyż tak jak wspomniałem wyżej, przed dodaniem czegoś, co mogłoby obrócić trochę serwer musiałbym  pierw porozmawiać o tym z osobami, które mają "pełną władzę" na serwerze i od nich tak naprawdę wszystko zależy. Starałbym się również powyłapywać wszelakie błędy, które znalazłbym na serwerze oraz ogólnie rzecz biorąc starałbym się, by panował na serwerze ład i porządek. 

Składka: Pewnie, nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Rafał

Nick:WrongPoliceman 

Wiek:23 lata 

Znajomość AMXX(7/10):8

Umiejętność prowadzenia(9/10):10 jeśli ogarnę bunty potrafię wymyślać swoje zabawy np raz,dwa,trzy baba jaga patrzy,stary niedźwiedź śpi itp  

 Link do GT:https://www.gametracker.com/player/WrongPoliceman/145.239.236.14:27060/

Dlaczego chcesz być opiekunem(Dłuższa wypowiedź będzie punktowana):Opiekun to nie łatwa posada,opiekunem nie każdy zostać może.
Pisząc tę podanie nie myślę o wyższości.
Może konkretniej przeczytałem regulamin nie jednokrotnie i zapoznaje się z nowościami na co dzień,mam w głowie już plan posady "Opiekuna" jest do zrealizowanie natomiast nie od razu.
Współpraca i zgodność adminów to najwyższy cel który trzeba osiągnąć.Admin z adminem nie musi się lubić wystarczy że nie miesza w to serwer i graczy.
Swoje sprawy trzeba załatwiać poza grą.
,następnym krokiem wspólne zdanie na serwerze,bez spin pomiędzy adminami,dzielenie się obowiązkami. Następnym krokiem będzie znajomość regulaminu w 100% każdy admin by mógł wtedy z pewnością odpowiedzieć na każde zadane pytanie gracza związane z regulaminem serwera.
Jako Opiekun bym przepytywał adminów z regulaminu w dany dzień i godzinie jaką byśmy uznali za najstosowniejszą 

Czym według ciebie powinien zajmować się opiekun:Opiekun może mieć dużo swoich obowiązków zależy jak się w to zaangażuje.
Obowiązkiem opiekuna jest sprawdzenie innych adminów czy nie łamią regulaminu admina JB i serwera,czy dają dobry przykład no i czy faktycznie się nadają na tą posadę.
Forum jak najbardziej trzeba przeglądać dział JailBreak.(codziennie)

Co wprowadziłbyś/zmieniłbyś będąc opiekunem:Co tydzień w sobotę lub niedziele chyba że ktoś nie może to inny dzień  pytania z regulaminu i luźna rozmowa na TS3 załatwiane wszystkich spraw związanych z serwerem.

Składka:Jak zawsze będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię: Filip

Nick: jvnkie.

Wiek: 21

Znajomość AMXX(7/10): 8/9

Umiejętność prowadzenia(9/10): 10

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/jvnkie./145.239.236.14:27060/

Dlaczego chcesz być opiekunem(Dłuższa wypowiedź będzie punktowana): Ponieważ mam dużo wolnego czasu co mozna zauwazyc patrzac na moje GT, znam sie na byciu opiekunem, bylem nie raz na tej posadzie i potrafie pomoc np. przy wgrywaniu map jesli chodzi o AMXX. Jestem osoba znana i raczej lubiana na serwerze, ci ktorzy mnie nie lubia to pewnie nadepneli mi kiedys na ogon bo nie prowokuje, nie wszczynam borut, potrafie sie opanowac i nie wywyzszam sie ranga na ktorej jestem a to ze jestem czlowiekiem przyjaznym w stosunku do reszty osob i bardzo empatycznym potrafie dojrzec w danej osobie co o mnie mysli, czy mnie lubi, jaki ma dystans do siebie i z czego mozemy sie posmiac razem tak aby druga osoba nie poczula sie urazona bo np. nie skumala jakiegos zartu. Znam dobrze regulamin i wiem kiedy kto jakie bledy popelnia i potrafie mu je wytknac. Jestem rowniez czlowiekiem stanowczym i jak wiem ze popelnil ktos blad to nie ma ch**a zeby wmowil mi ze tak nie jest, aczkolwiek ten nie jestem gosciem ktory da bana odrazu z bomby za popelnieje jakiegos bledu tylko raczej zwracam uwage ludziom a potem ich banuje jak drugi raz zrobia ten sam blad (zalezy o jaki blad tez chodzi). Wiem kiedy jest ten moment na serwerze aby sprawic zeby graczy bylo wiecej poniewaz widze i czuje to i staram sie to zmienic na lepsze. Gram na serwerach JB od kilku lat i znam ten mod jak zadne inne dlatego tez wiem w jakich sytuacjach sie zachowywac oraz czego brakuje w danym momencie serwerowi ;) 

Czym według ciebie powinien zajmować się opiekun: Opiekun powinien zajmowac sie takimi rzeczami jak

- dodawanie nowych postow w dziale serwera;

- przyjmowaniem do rekrutacji;

- pilnowaniem reszty administracji oraz sprawdzaniem ich GT;

- robieniem mini konkursow z reszta administracji ktora by mi w tym pomagala np. bedac ze mna w CT co zacheciloby graczy do grania poniewaz wygrywaloby sie szlugi w prostych zadaniach a nie tylko w zyczeniach buntach lub zakladach a administracje zmusilo by do wchodzenia do CT albo chociazby checi do samej pomocy mi przy tych eventach;

- pomaganiem wlascicielowi np. w dodawaniu map;

- pilnowaniem serwera (czy nie wystepuja jakies bledy oraz co moze byc ich przyczyna ze np. wywala mape), jak i graczy czy nie sieja sodomy i gomory na serwerze

- ogolnie to wyreczaniem wlasciciela z jego obowiazkow.

Co wprowadziłbyś/zmieniłbyś będąc opiekunem: Wprowadzilbym wszystko to co napisane jest wyzej co zaowocowalo by fajnym i luznym klimatem na serwerze. Moja glowa jest pelna pomyslow wiec napewno znalazlo by sie jeszcze wiecej takich drobnych ale istotnych rzeczy. A zmienilbym przede wszystkim siebie i dal od siebie wiecej niz dotychczas.

Składka: Tak. Dogadamy sie co do skladki.

jvnktskt.png.b5fbdb805d5dfc0a67f05d496a666367.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cry odpiął ten temat
  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie