Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #380 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sądzę, że to obciąża budżet naszego Państwa. Przyjmowanie ich to głupota.

Przez nich jest większe zagrożenie i wydaje mi się, że jest większe bezrobocie, ponieważ teraz więcej spotykamy imigrantów w pracy niż Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Zależy jakich imigrantów, tzw państwo islamskiej uważam za całkowity zakaz przyjmowania, jeżeli chodzi o imigrantów poszkodowanych jakąś wojną, to zawsze warto pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie jakichkolwiek imigrantów to dla mnie głupota. Obciąża jedynie budżet państwa

Edytowane przez Zaba2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietrek90 napisał:

Powiem tak jak my wyjeżdżamy z Polski że by pracować to jest dobrze jak oni przyjeżdżają do nas to jest źle tak samo mają prawo jak my oni uciekają od biedy chcą żyć dobrych warunkach jak my i uważam że to jest dobre tylko po zmieniać zasady tak samo jak oni a nie Polak ma mieć gorzej od innych imigrantów . To też Człowiek 

 

Zależy jakich imigrantów, przyjmując imigrantów państwa islamskiego, którzy nie szanują innych kultur tylko najchętniej wprowadzaliby swoje zasady i obyczaje gdzie indziej, widząc co działo się w  Niemczech czy Francji na ulicach, to jest głupota i nasi ludzie nad nami widząc co dzieje się tam chcieli ich przyjmować (nie mówię, że wszyscy z nich są tacy)

A imigranci przyjeżdżający z Ukrainy czy Niemiec czy skądkolwiek do pracy, którzy szanują prawo, kulturę i obyczaje danego kraju, gdzie nie przychodzą po to by budować meczety zamiast kościołów w państwie chrześcijańskim, którzy nie szukają guza na ulicy i nie kradną nie gwałcą naszych kobiet i nie nakazują im nosić burek na głowach są w porządku.

Sam znam wielu "imigrantów" czy to z Ukrainy czy Niemiec, Rosji czy USA i są w porządku i szanują nas jak my ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam myśleć? Są w porządku,  przynajmniej w większości.  Spotykam wielu u nas, z Ukrainy, Anglii czy Niemiec i nie mam zastrzeżeń,  ot zwykli ludzie.

Jeśli już tak chętnie odnosicie się do Państwa Islamskiego to się dokształćcie, bo ludzi z ugrupowania terrorystycznego nikt nie przyjmie xD

 

Problem imigrantów nie wynika z nich samych tylko z winy państwa.  No weźmy już te popularne Niemcy. Postawmy się w miejscu niemieckiego imigranta z południa. Dostajesz mieszkanie, telefon, hajs, media za free i jeszcze co miesiąc pieniądze.  Pójdziesz pracować mając to? Kto by poszedł niech pierwszy się odezwie :)

 

identycznie robią Polacy w Holandii gdzie gdyby poszli do pracy dostaliby kilka stów więcej niż siedząc na du**e w bezrobociu i biorąc socjal.

do nich jakoś pretensji nikt z Polski nie ma.

 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie