Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Makarov


ESL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ,KK

Nick oskarżonego: Makarov

IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:1404957  

Data i godzina zdarzenia: Około 18:30

Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1911211827-de_dust2.dem.zip

Opis sytuacji:

Zacznę do sedna. Otóż piszę skargę o kicka. Tak o kicka w związku z tym ze to się nie pierwszy raz zdarza zdecydowałem się po konsultacji z właścicielem przełamać bzdury które napisał makarov.

Dostałem kicka za cele ponoć nie wykonywałem ich.Cała akcja zaczęła sie w drugiej rundzie kiedy grałem pod presją przeciwnika jednak że małymi krokami zwiększałem swoje szanse aby ugrać tą rundą mówie tutaj o eliminacji przeciwnika. Otóz bo zabiciu kilku przeciwników jestem już na gali mając oczywiście pakę. Zostało  jakieś 20 sekund więc jestem wstanie dojść do tego bs i zaplantować pakę i zaowocować zwycięstwa.Jednak jak widać ktoś mi na to nie pozwolił i po zabraniu paki otrzymałem kicka z powdem "cele". Nie rozumiem tutaj toku myślenia administratora. Nie wiem mam biec i nie patrzeć wgl na przeciwników ? Mam im podać rękę ?Napić się z nimi whisky i razem pójde z nimi zaplantować pake czy jak? WIem ze być może dla innych w tej grzę nie jest potrzebny rozum jednak kiedy ktoś myśli udoskonala swoje umiejętnośći. Jak widać admin makarov udoskonala jedynie opanowanie amxmodmenu....

Jest to nie pierwsza sytuacja nie pisał bym skargi ale admin wręcz wypiera sie i próbuje udowodnić swoją rację w takim razie jak chce udowodnić swoją racje i pokazać ze kick;a mógł dać ewentualnie osobie stającej obok niej.

Prosze o wyciągniecie wniosków bo to nie pierwsza taka sytuacja z strony tego admina. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ładnie się spłakałeś T.T

Fakt, dzisiaj trochę w nieodpowiednim momencie  Cie kicknąłem i był to mój pierwszy kick zastosowany wobec Ciebie ale, ale... Nie stosujesz się celi niepierwszy raz i potwierdzi to wiele osób. Także mam Cie na oku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest twoja wypowiedz? W nieodpowiednim momencie? Myslisz wgl? 

To ile osobą  juz w nieodpowiednim momencie dałes kicka?

Mam nadzieje ze nie będziesz juz miał na tyle praw aby mi zapewnić tego kicka (:

Bo twoja wypowiedz to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123.png.ddb31a2d7f6f382b4058d7d956c813e9.png

Przyznanie się do winy oskarżonego. 

@ makarov- nie ma czegoś takiego jak kickanie osób z "nieodpowiednim momencie". Pracujemy zgodnie z regulaminem i taryfikatorem kar. Jeżeli dana osoba zrobiła coś mapę wcześniej a Ty ją przykładowo kickasz w następnej to nie powinno takiej sytuacji być, najwidoczniej nie masz odpowiednie szybkiej reakcji lub po prostu masz inne zajęcia niż pilnowanie porządku o którym wspomniałeś wyżej. 

 

Otrzymujesz ode mnie +1 na konto admina które zostaje dopisane w konkretnym temacie.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie