Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Piotrek90


INTRUZ

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza:  admin.
Twój nick:TP's l Intruz
Nick osoby, którą oskarżasz:Piotrek90
Steam ID/IP osoby oskarżonej: 
Data i godzina (jeżeli nie pamiętasz to nie musi być): 15:30 18.11.2019
Opis sytuacji:  "ADMIN" to się czuje jakby był bogiem na serwerze, napisałem ze widać po jpg że nie ma 30 lat , a tu ban, kilka dni wczesniej podobna sytuacja,nawet zakazuje graczowi kogoś upomnieć ( ktoś używał wulgaryzmów i drugi gracz zwrócił uwage) bo mówi ze on jest od tego a za przeproszeniem gó**o robi na serwerze, ss'y robi praktycznie każdej osobie od której dostanie ze  2/3 glowy(w moim przypadku też tak było). Chłopak się nie nadaje na taką rangę jaką jest Admin.

NADUŻYWA WŁADZY JAK POLSKA POLICJA !  :)
Proponowana kara: DEGRADACJA.

To tyle mam nadzieję że się zajmiesz pacjentem bo nie da w spokoju grać, chociaż po smiesznych ss'ach mu napisałem żeby nie pisał/gadał do mnie, to dalej swoje prowokuje i banuje za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość Mrs.Fuksiara

Widzę, że te skargi przechodzą lvl wyżej. Brawo panowie za kulturę i dojrzałość. :)

Co do skargi: 
GRUBASEK? SERIO? 
@ Pietrek90 za takie coś, jak dla mnie za długi ban. Uprzedzałam Cię już wcześniej wielokrotnie i również mówiłam Ci o ssach oraz o tym upominaniu ludzi. Nie dotarło widzę ponownie.  
@ INTRUZ Twoje prowokacje są śmieszne, kolejnym razem, to sama z przyjemnością wlepie Ci nawet perma, na serwerze zachowuj się jak należy. Kolejna akcja z Tobą i Twoją prowokacją nie zakończy się dla Ciebie przyjemnie. 
SSy ma prawo dawać każdej osobie na serwerze, ale też bez przesady. 

Kolejna skarga, która jest podobna do poprzedniej. Nigdy się nie nauczycie. 

@ Pietrek90 Dostajesz +1 ostrzeżeń admina. Niestety zwracałam Ci uwagę i dalej nie potrafisz się do tego dostosować. Nie wiem co się z Tobą stało, adminem byłeś dobry. Pamiętaj dobry admin to nie ten kto się wywyższa tylko ten kto coś działa. Za dużo bierzesz do siebie, tak nie może być. Znowu wdałeś się w głupią dyskusje. ZNOWU. 
 

 

123.png.ddb31a2d7f6f382b4058d7d956c813e9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie