Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZMIANA SKINÓW]


Wolfiik

Rekomendowane odpowiedzi

Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?) Zmiany skinów
Opis propozycji: Wpadłem na taki pomysł żeby zmienić ,,Grubość Skinow" ponieważ moim zdaniem skiny wyglądają ładniej jak są trochę ,,Chudsze" i zajmują oczywiście mniej pola widzenia. Na dole dorzucam zdjęcie jak miałby by wyglądać skiny po zmianie. Mam nadzieję że wszyscy będą wiedzieć o co mi chodzi. 

Linki/Załączniki: 

Screenshot_20191117-093155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ k221 co ty na to? 

Mi się wydaje, że te chudsze śkiny będą wyglądać okropnie. Te grubsze oddają prawdziwy wygląd broni z CSGO :)

@ PickOJak sama nazwa wskazuje, to jest CSGO MOD. Jeżeli nie lubi grać na CSGO modelach to niech idzie na inny serwer z modelami CS 1.6. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał:

@ k221 co ty na to? 

Mi się wydaje, że te chudsze skiny będą wyglądać okropnie. Te grubsze oddają prawdziwy wygląd broni z CSGO :)

dokładnie, zresztą nie wszystkie skiny z csgo mają swój odpowiednik na domyślnej bryle ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, PickO napisał:

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby dodać np. 4 skiny z Cs 1.6 i reszta cs:go, ponieważ nie każdy lubi grać na modelach z cs:go :)

To już dużo lepsza opcja :) Jeżeli masz jakieś konkretne propozycje na skiny których jeszcze nie ma to daj znać :)

@ ferstel Jasne szefie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie