Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Problem z zakupem Vipa


BlodY*GameX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym o waszą pomoc. Ponieważ wysłałem sms, bo chciałem kupić Vipa na 7 Dni.. Wszystko było okej doszedł mi Kod do zakupy ale jak wpisałem go na serwerze to pisze mi "Kod nieprawidłowy" więc nie rozumiem wszystko dobrze wpisałem ale i tak było to samo.

Serwer Cs'Go Only AWP 

 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję.

Edytowane przez blody102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kod jeśli zakupiłeś usługę sms'em albo źle wpisujesz albo nie tak jak wzór pokazuje, dla każdej usługi jest inny wzór.

VIP na 7 dni ma chyba wzór: /kup vip7 tutaj wpisujesz kod zwrotny np. /kup vip7 PQWR213G

 

Tak to działa, i działa na pewno, bo kilka osób dzisiaj dokonało zakupu i VIP im działa, więc musiałeś coś źle wpisać.

 

@ blody102dodaj sobie kod w sklepie http://zakupycsgo.csowicze.pl/ i spróbuj kupić przez sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, terrorist0p napisał:

Witaj, kod jeśli zakupiłeś usługę sms'em albo źle wpisujesz albo nie tak jak wzór pokazuje, dla każdej usługi jest inny wzór.

VIP na 7 dni ma chyba wzór: /kup vip7 tutaj wpisujesz kod zwrotny np. /kup vip7 PQWR213G

 

Tak to działa, i działa na pewno, bo kilka osób dzisiaj dokonało zakupu i VIP im działa, więc musiałeś coś źle wpisać.

Hmm, zrobiłem tak i pisze mi za mało PLN a kupiłem Vipa na 7 Dni: 75068 na TC.LIVS.18856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie