Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] ShiNoTenshi.


ShiNoTenshi.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ShiNoTenshi.
Imię: Piotr
Wiek: 22 
Steam ID: STEAM_0:1:91906435
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4-6h zależy jak z pracą.
Opisz siebie: Jestem Piotr - 22 lata. Interesuje się kilkoma rzeczami: Anime, grafika, muzyka oraz filmy. Na dwa pierwsze zainteresowania poświęciłem pół swego życia. 
Dlaczego akurat Ty?: Piszę podanie za zgodą @ Henioovsky.  Przy okazji mogę wam pomóc w pilnowaniu działu + serwerów. Wymogów na pewno nie spełniam - ale to kwestia czasu i nadrobię. 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jak najbardziej miałem własne serwery również byłem adminem na innych sieciach.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wystarczająco. Nic nie jest mi obce — bywały różne perełki na które potrafiłem poświęcić nawet kilka dni aby ładnie wszystko zebrać do kupy.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  WH na boty wgrane przez plugin amxx. :v Lubię dużo skanować więc nauczyć się jakoś trzeba było.
Kontakt: GG, steam i forum. 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ale to max za okresem próbnym i to dlatego jak twierdzisz za zgoda Henia

- Bardzo krótko jesteś

- Brak wymagań

+ Chęć pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Wymagania nie muszą być dopięte na ostatni zamek, bo nie chodzi w tym o to, nie jest to najważniejsze, ale ty dopiero dołączyłeś, za szybko wyskoczyłeś z tą decyzją, doświadczenie i chęci  z tego co piszesz masz, posiedź jeszcze trochę tutaj i ponów temat. Na chwilę obecną jestem na nie. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Podanie zaakceptowane na okres próbny 2 tygodni . Zgłoś się do mnie na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie