Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] ShiNoTenshi.


ShiNoTenshi.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ShiNoTenshi.
Imię: Piotr
Wiek: 22 
Steam ID: STEAM_0:1:91906435
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4-6h zależy jak z pracą.
Opisz siebie: Jestem Piotr - 22 lata. Interesuje się kilkoma rzeczami: Anime, grafika, muzyka oraz filmy. Na dwa pierwsze zainteresowania poświęciłem pół swego życia. 
Dlaczego akurat Ty?: Piszę podanie za zgodą @ Henioovsky.  Przy okazji mogę wam pomóc w pilnowaniu działu + serwerów. Wymogów na pewno nie spełniam - ale to kwestia czasu i nadrobię. 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jak najbardziej miałem własne serwery również byłem adminem na innych sieciach.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wystarczająco. Nic nie jest mi obce — bywały różne perełki na które potrafiłem poświęcić nawet kilka dni aby ładnie wszystko zebrać do kupy.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  WH na boty wgrane przez plugin amxx. :v Lubię dużo skanować więc nauczyć się jakoś trzeba było.
Kontakt: GG, steam i forum. 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ale to max za okresem próbnym i to dlatego jak twierdzisz za zgoda Henia

- Bardzo krótko jesteś

- Brak wymagań

+ Chęć pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Wymagania nie muszą być dopięte na ostatni zamek, bo nie chodzi w tym o to, nie jest to najważniejsze, ale ty dopiero dołączyłeś, za szybko wyskoczyłeś z tą decyzją, doświadczenie i chęci  z tego co piszesz masz, posiedź jeszcze trochę tutaj i ponów temat. Na chwilę obecną jestem na nie. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny 

+chęci

+doświadczenie

- wymagania

- mało kto cię zna 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Podanie zaakceptowane na okres próbny 2 tygodni . Zgłoś się do mnie na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie