Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Serwer BB v9.0


KowalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Ja
Imię: Szymon
Wiek:18
Znajomość AMX (1-10): 9,5/10
Mod serwera:: Base Builder
Link do  Game’Tracka: Podam w domu
Czy jest wykupiona reklama?: jezcze nie gdyż serwer ma 9 slotów i 2 dni
Hosting: pukawka
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: mysle ze będzie warto mod który jest autorski żaden (no niektóre rzeczy  z neta) cóż no warto wejsc  i zobaczyć i stwierdzić czy warto serwer ma pare dni jak pisałem a wiec nikogo niema błędów jak narazie nie zauważyłem poprostu wejdź ocen serwer i podpisz post ;)
Udostępniasz serwer pod konkursy?:tak
Kontakt:gg ts 

 

IP: 145.239.20.145:27090

Edytowane przez KowalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Powiem Ci, że pomysłm dobry, ale wykonanie beznadziejne. Napisz może jak już bedziesz miał wszystko ogarnięte, bo bez podstawowych informacji to ja muszę Ci dać na Nie. 
- Nie jest rozkecony (z tego co piszesz) 
+ Jest autorski oraz podpinasz konkursy
- Niestety nie ma Gt. (jeszcze) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.145:27090 
Chwila szukania i GT jest..

W prawdzie nie biorę udziału w życiu tej sieci ale dorzucę swoje 3 grosze (moze dlatego, ze temat mnie lekko rozbawił ;d)
 

Godzinę temu, KowalQ napisał:

mod który jest autorski żaden z neta

To może napisz co w nim takiego autorskiego bo patrząc po opisie to powiem, że wątpie w to.
1. Silnik bb stawiam, że z amxx jest - wątpie żebyś od zera cały silnik napisał.
2. Skillmod tak samo na necie znajdzie się, na amxx i na aliedach, z czego ten pierwszy jest w opłakanym stanie.
3. Gangi również znajdą się na necie.
Autorskim można nazwać coś jeżeli sam to od podstaw zrobisz a nie jak dobierzesz kilka pluginów z neta w paczke.

Kolejna rzecz jaka mnie ciekawi to binarki, jeżeli lecisz na dziurawym hlds 62xx to gz xD chyba, że masz zgodność z rehlds i nowszym amxx'em, a z tego co pamiętam z własnego doświadczenia, to 70% rzeczy od bb w standardowym stanie nie trybi na nowym amxx i rehlds (chyba, ze cos pozmienialo sie)

+za pomysł na serwer
-sloty
-kiepsciutkie gt
-serwer nawet chyba nie ma 2 tygodni.

//edit

Paczka albo z neta albo kupiona stąd https://amxx.pl/topic/162626-sprzedam-basebuilder-dnks/ 
więc tak czy inaczej żaden unikat czy też autorska. 
Ziomuś bez urazy ale nie możesz nazwac tego autorskim, skoro sam tego nie pisałeś.

Edytowane przez destro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucony.png

Przygotuj serwer, ogarnij reklamę i wtedy złóż podanie ponownie.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie