Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Króciutkie informacje ze świata sportu


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i na zewnątrz

Pep Guardiola po meczu z Liverpoolem: „To co się dzisiaj stało pokazuje dlaczego jesteśmy mistrzami. Graliśmy przeciwko najlepszej aktualnie drużynie na świecie, a sposób w jaki graliśmy wprawia mnie w dumę. Decyzja arbitrów i VAR? Musicie ich o to zapytać, nie mnie.”

 Jurgen Klopp tak skomentował spotkanie z City: „Rywalizacja z City jest o tyle trudna, że nie możesz grać podobnie do nich, bo to oni są w tym najlepsi. Cały sezon bez porażki? Naprawdę o tym nie myślę. Moi piłkarze jadą teraz na kadrę, a później szykujemy się do meczu z Crystal Palace i to mam teraz w głowie.”

 Temat transferu Zlatana Ibrahimovica to w ostatnich tygodniach numer jeden większości piłkarskich serwisów. Mówiono już o jego powrocie do Serie A i negocjacjach z Milanem, a teraz angielska prasa donosi, że Manchester United także spróbuje namówić Szweda do powrotu na Old Trafford. Zlatan jest w dobrych relacjach z klubem z północy Anglii i podobno pierwsze rozmowy miały już miejsce.

 Specjaliści od czytania z ruchu warg ujawnili co po zejściu z boiska mówił wściekły Cristiano Ronaldo. Według doniesień, jeszcze nie potwierdzonych oficjalnie, Portugalczyk miał powiedzieć: „pier*** się, pieprz się. Głupek, pier***”. Oczywiście słowa skierowane były do trenera Juventusu, Sarriego.

 Grzegorz Krychowiak miał wczoraj kolizję z piłkarzem Krasnodaru i został uderzony w głowę. Podejrzewano wstrząśnienie mózgu, ale pomocnik Lokomotiwu za pośrednictwem swojego profilu poinformował, że w środę pojawi się na zgrupowaniu kadry.

 Inaczej jest w przypadku Macieja Rybusa. Lewy obrońca raczej nie będzie mógł skorzystać z powołania od Brzęczka, bowiem na treningu swojej drużyny doznał kontuzji mięśnia tylnego uda.

 Tottenham ma już na radarze ewentualnego następcę Christiana Eriksena, jest nim Hakim Ziyech. Eksperci twierdzą, że 26-letni Marokańczyk na pewno opuści Ajax latem 2020 roku.

 Ojciec Neymara zabrał głos na łamach brazylijskiego ESPN w sprawie powrotu swojego syna do Barcelony. „Nie zamierzam podejmować żadnych rozmów z Barceloną w sprawie transferu mojego syna. On zostanie w PSG.”

 Inter jest zainteresowany Mertensem. 32-letniemu piłkarzowi Napoli kończy się kontrakt wraz z końcem sezonu i „Nerazzurri” zamierzają złożyć mu stosowną ofertę.

 Według „La Gazzetta dello Sport”, agent Paula Pogby Mino Raiola, jest zdeterminowany by doprowadzić do powrotu zawodnika do Juventusu w letnim oknie transferowym.

 Latem miał odchodzić, a niebawem najprawdopodniej otrzyma propozycje nowego kontraktu. Mowa o Gonzalo Higuainie. Dyrektor Juve, Fabio Paratici powiedział: „To wspaniały człowiek jak i zawodnik. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy go w klubie.”

 Krzysztof Piątek pod ostrzałem włoskich mediów. „Co się z nim dzieje?”, „Stracił magiczny dotyk” to niektóre z haseł przewijające się we włoskiej prasie. Faktycznie, aktualna forma polskiego snajpera nie napawa optymizmem i wieku się zastanawia czy wypożyczenie nie byłoby sposobem na poprawę jego dyspozycji.

 Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu przyznał, że Messi może zostać w klubie na kolejnych kilka lat: „On jest wciąż młody, silny i ambitny. Na pewno będzie naszym liderem w kolejnych sezonach. Może grać u nas przez następne dwa, trzy, cztery a nawet pięć sezonów.”

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie