Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

:witam:Witam wszystkich!  :witam:

Mówią na mnie Laura, wiek zmienia mi się niestety co rok.

Jestem na ogół miłą, wrażliwą, pomocną osóbką.

Czasami, tracę cierpliwość, bywam chamska, agresywna, ale w głębi duszy jestem wrodzonym aniołkiem. 

Będziecie mogli mnie zobaczyć najczęściej na serwerze JailBreak jak i DD2.

Mam nadzieję. że cieplutko mnie do siebie przyjmiecie i zostanę z wami na dłużej.

:rumcajsjumper:

Hej miło mi Piotrek zapraszam też również na cs go Mod :)  Pozdrawiam i życzę ci miłego pobytu :) na sieci :* Do zobaczenia na serwerach :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Inoue.
      Siema! 
      Miło mi jest wrócić po w sumie kilku latach na sieć. Nie wiem kiedy się rozstałam z tą siecią (może 2 lata?!) - trudno powiedzieć. Wracam! Może nie tak jak kiedyś 24h/7, wiecznie na forum. Jeżeli została chociaż garstka osób z 2-3 lat wstecz to chętnie pogadam, troszkę czasu minęło. 
      Dla nowych osób, których nie znam jestem Adrianna, troszkę latek mi przybyło od pierwszego przywitania. Pasja do fotografii jak i motoryzacji nie minęła, nic się nie zmieniło, a nawet polepszyło. Dla starych wyjadaczy - sprzedałam motocykl, a dla nowych - kupiłam samochód xD W wolnym czasie uwielbiam rysować, a ostatnimi czasy jest go naprawdę mało. Odsyłam was do kilka moich archiwalnych rysunków na tym forum, jeżeli ktoś jest ciekawy  Grafika inaczej .  Historia rang na tej sieci była dosyć spora, ale moim ulubionym "kątem" był zawsze dział redaktora. Wywiady, recenzje, opinie - było tego mnóstwo. Cieszę się, że cały czas to gdzieś jest w czeluściach archiwum i nie zginęło. 
      Wróciłam pograć tylko na ODD2. Zobaczymy co czas pokaże. 
      Miło jest mi poznać nowe osoby, a stare ukochać i przywitać ponownie!
    • By MaryJane@
      witam wszystkich zapraszam na serwer only AWP csowicze.pl
    • By Oliwiaa
      Hejcia, mam na imię Oliwka gram w cs sporoooo czasu :p przybywam tu by zaliczyć mnóstwo fragów i topke 😂😂 a tak serio gram trochę na dd2 i naprawdę supi mi się spedza czas na serwerze😊😊
      Niektóre osoby mogą mnie kojarzyć już więc serdecznie pozdrawiam ich np. @ RumcajsJumper
      ps. ( strasznie boci na serwerze ) 
      Miłego wieczorku i do zobaczenia na serwerze!! ❤

• By szaman_
      Siemanko! Nazywam się Krzysztof choć w grze znany jako szaman, wróciłem do tej gry po ponad 1,5 roku przerwy ale skill nie spadł za bardzo hehe. Przejrzałem bardzo dużo serwerów ale dopiero ten mnie zaintrygował i postanowiłem że będę w wolnej chwili pogrywał sobie. Prywatnie to lubię dużo imprezować, pogram czasami w piłkę i koszykówkę. Od imprezowania i kolegów ważniejsza jest tylko rodzina o którą staram się dbać jak najlepiej, mam nadzieje że spotkamy się na serwerze i porozdajemy trochę headów. Do zobaczenia w grze!
    • By L@y$
      Witam wszystkich użytkowników sieci serwerów csowicze. Mam na imię Paweł. Mam 19 lat, gram na waszym serwerze JailBreak, ale zawitam także na DD2. Na tych dwóch modach można mnie spotkać. Moje zainteresowania to sport (e-sport), nowa technologia oraz palenie blantów. Z zawodu jestem monter-elektronikiem i dalej w tym kierunku się rozwijam. Pozdrawiam całą sieć serwerów i serdeczną administrację. Cześć 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.