Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Titan] Czarny10 " PRZEPROSINY"


Czarny10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem przeprosić wszystkich z serwera dd2 na którym trollowalem zachowywalem sie jak idiota chciałbym to naprawic i zmienić swoje zachowanie żebyście mi mogli dac ostatnią szanse a ja ją wykorzystam obiecuje. Rozumiem że dostałem mute bo wnerwiam ludzi ale chcem udowodnić że nie jestem takim człowiekiem i potrafie normalnie sie zachowywać. Przepraszam całą administracje i graczy DD2 za moje zachowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Admin CS 1.6 [DD2 #1] proszę Was o informacje, czy wybaczycie mu te nagminne złe zachowanie. Jeżeli zdecydujecie się na unmute to damy mu tą szansę :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje mu ostatnia szanse. Jeśli po unmute dalej będzie gadal swoje żałosne historyjki,które wgl nie są prawda lub będzie robił z siebie pajaca dalej, to jak dla mnie będzie należał się perm  na.serwerze bo ilez można tolerować pajacerke jeżeli inni gracze mają go dość -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go uwielbiam dosłownie <3 ziomeczku wbij na ts3 pogadac ze mna lub z Pietrkiem.

 

Dajcie mu szanse, ja przeprosiny widze ze z caego serduszka napisal ;÷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie już dużo razy dostał szansę i zero poprawy było więc sorki ale nie.. Upominanie oraz mute na niego nie działa 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie