Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dołączę z ZP


MrZohan

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Zohan
Imię: Piotr
Wiek: 23
Znajomość AMX (1-10): 8
Mod serwera: Zombie Plague
Link do GameTracker'a: Klik -> GT

Czy jest wykupiona reklama?: Tak
Hosting: pukawka
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Cześć zauważyłem, że na forum nie ma tego moda, dlatego postanowiłem dołączyć. Tak wiem - mam 16 slotów i jeśli podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, to zwiększę do 20.
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Tak.
Kontakt: Steam, GG i TS 

Moja perełka :cool:

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

dobre gt

brak owego moda u nas :) 

udostępnianie do konkursów

reklama 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie;

- paczka nie jest autorska lecz wykupiona (źródło https://amxx.pl/topic/163771-sprzedam-paczkę-zombie-plague/)

-/+ znajomość amx - spoko, aczkolwiek skoro paczka jest kupiona z gotowca to jak może być zmieniona? 

- nie słucham plotek, aczkolwiek poinformowano mnie iż twój admin "grappa" chodzi po ludziach i spamuje o pluginy - czy tak jest, nie wiem, lecz to tylko wzmianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

+ mod

- sloty (jak na zombie to powinno ich być 25+)

- bardzo mało osób tam gra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, younG_liczi. napisał:

Jestem na nie;

- paczka nie jest autorska lecz wykupiona (źródło https://amxx.pl/topic/163771-sprzedam-paczkę-zombie-plague/)

-/+ znajomość amx - spoko, aczkolwiek skoro paczka jest kupiona z gotowca to jak może być zmieniona? 

- nie słucham plotek, aczkolwiek poinformowano mnie iż twój admin "grappa" chodzi po ludziach i spamuje o pluginy - czy tak jest, nie wiem, lecz to tylko wzmianka.

Paczka jest kupiona, nie zmieniałem w niej zbyt dużo bo podoba mi się z aktualnymi dodatkami. 

Jeśli chodzi o Grappę to Camper już mnie poinformował, aby pod żadnym pozorem nie dawać temu użytkownikowi uprawnień. Po za tym Grappa to jeden wielki aktywny ban, więc ;_;

Moja perełka :cool:

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie