Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dołączę z jb


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e:  Chomik
Imię: Marcin
Wiek: 17 lat
Znajomość AMX (1-10): 8/10
Mod serwera:: JailBreak
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.14:27060
Czy jest wykupiona reklama?: Tak
Hosting:  Pukawka
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Chciałbym dołączyć tutaj na forum poniewaz jest rozwinięte. A zostalem zaproszony przez samego fajterka *pijaka i dzika* więc czemu by nie spróbować. Myślę ze nie będzie ze mną problemów, nie będę ich sprawiał. Czekam na rozpatrzenie podania :)
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Tak
Kontakt: Wlasciciel ma kontakt.

Edytowane przez chomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak
+ Bardzo dobra paczka, sam byłem opiekunem tego serwera i wiem co na niej jest :D

+ Brak takiego moda na JB

+ Reklama

+ Rozkręcony, dodatkowo stali gracze na serwerze

 

 

@ Domix1

Jestem na nie. Lata z sieci na sieć (zresztą co widać). I nie jest uczciwy byłem właścicielem tego serwera włożyłem w niego dużo czasu i kasy  i zdegradował mnie z powodem "Bo taka jest moja decyzja"

Decyzja zależy od administracji ale nie bez powodu był wywalany z innych sieci.


Oj troszkę tutaj się wypowiem, bo akurat z chomikiem mam kontakt od dłuższego czasu i wiem co się działo na forum jak i serwerze.
Dodatkowo miałem rangę "Moderator" na forum waszym, więc wiec o jest pięć ;D
Jako "TY" Właściciel, wyzywałeś innych użytkowników, degradowałeś bo tobie się tak widziało, wdawałeś się w konflikty - nie będę się rozpisywał zbytnio o tobie bo nie chodzi tutaj o Ciebie a o chomika i jego serwer JailBreak.
Byłeś właścicielem tego serwera, fakt. tylko że zacznijmy od tego że awansowałeś na tego Właściciela jaki czas temu? Około dwóch tygodni temu, więc miałeś go. Nie spisałeś się na tej randze, dalej konflikty robiłeś na forum jak i serwerze więc chomik ostatecznie postanowił Cie zdegradować dla dobra serwera i bardzo dobrze zrobił. Można spytać wszystkie osoby z serwera jak i forum jak się zachowywałeś, jakie miałeś nastawienie do ludzi.
Chomik skacze z sieci na siec? Odszedł od pewnej sieci D****C***** i utworzył swoją sieć razem z TOBĄ - jednak to był błąd. Sieć wasza istnieje od Wrzesnia aż do tej pory bo pewno zaraz zniknie bo są pewne przyczyny upadku sieci. 
Co do samego chomika, wie jak prowadzić dobrze serwer i czasem popełnia błędy ale zawsze można z nim porozmawiać i dogadać się, ty tego nie potrafiłeś. 

 

Dlaczego wyjaśniłem tutaj tą sprawę a nie na priv?
A dlatego że jak posiadałem moderatora na innym forum, i zrezygnowałem z posady i napisałem tutaj podanie to odrazu jedna osoba napisała "Posiadasz rangi na innym forum", i napisało to kolejne 5 innych osób. Wole żeby tutaj obeszło się od tego i mieli już dobre zdanie o serwerze JailBreak ;]

Tyle od mojej osoby :)

Edytowane przez FightereK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem zdecydowanie na Tak :)
+ Takiego modu tutaj nie ma.
+ Rozkręcony jest i to widać po GT
+ Przypisujesz pod konkursy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

Brak owego moda na sieci

rozkręcony serwer

hosting na - (bez większego znaczenia) 

 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Lata z sieci na sieć (zresztą co widać). I nie jest uczciwy byłem właścicielem tego serwera włożyłem w niego dużo czasu i kasy  i zdegradował mnie z powodem "Bo taka jest moja decyzja"

Decyzja zależy od administracji ale nie bez powodu był wywalany z innych sieci.

Edytowane przez Domix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*
15 minut temu, Domix1 napisał:

Jestem na nie. Lata z sieci na sieć (zresztą co widać). I nie jest uczciwy byłem właścicielem tego serwera włożyłem w niego dużo czasu i kasy  i zdegradował mnie z powodem "Bo taka jest moja decyzja"

Decyzja zależy od administracji ale nie bez powodu był wywalany z innych sieci.

 

Dobrze, że o tym wspominasz, napewno jest to w pewny sposób jedno z decyzyjnych rzeczy, ale podaj jakiś dowód jeśli można takowy przedstawić. Dodatkowo może podaj tutaj, lub bezpośrednio do administracji Csowiczów kontakty do właścicieli sieci na jakich bywał serwer, to także może wpłynąć na ostateczną decyzję. 

Na chwilę obecną jestem za okresem próbnym, lecz napewno będzie trzeba bacznie patrzyć na poczynania jakie będą wśród administracji. Dodatkowo moim zdaniem, wydaje się, że 17 lat właściciela serwera jest tak +-, wyniki serwera wynikami, ale mając 17 lat zachowania są jakie są, jednak szansa należy się każdemu. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjety.png

Zostajesz przyjęty na okres próbny, będą z Tobą problemy to zakończymy współpracę.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie