Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Grafik] ferstel


ferstel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ferstel
Imię: Jakub
Wiek: 18 lat
Jakich programów używasz do grafiki?: Adobe Photoshop CS6
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W zależności od ilości zleceń na forum. Ale zawsze jestem z 4/5h na forum (czasami zdarza się więcej)
Opisz siebie: Jestem Jakub, mam 18 lat, na co dzień uczęszczam do liceum mundurowego na profilu medycznym. Interesuję się grafiką/street workout.
Dlaczego akurat Ty?: Myślę że przyda się ktoś na tej posadzie, bo jak widzę to nikogo aktualnie nie ma :DD
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: 7/8, więcej sobie nie dam :xDD:
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3):

AFAS.pngkarteczka.png

osoba1.pngpost.png


Kontakt: facebook, tel, gg, ts3

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ferstel napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Myślę że przyda się ktoś na tej posadzie, bo jak widzę to nikogo aktualnie nie ma :DD

No powiem ci, że ten argument mnie rozgromił i powinieneś dostać rangę natychmiast (heh sarkazm).

Z prac wyczytała mi  się tylko jedna, więc trzeba poprawić (nie wiem czy linki wygasły,  czy to wina forum),  bo nie mam tu czego oceniać. Ta która jest widoczna szału nie robi, chociaż jest ładna. 

 

Z tą aktywnością to też tak średnio. Już kilka dni temu pisałem, że jest błąd w regulaminie,  napisałeś,  że ogarniesz czego jednak nie zrobiłeś.  Dnia następnego lub dwa dni później przypomniałem ci o tym, bo wiadomo, każdy może się zapomnieć.  No ale błąd wisi do dziś,  chociaż to robota na 20 sekund. Ty się lepiej skup na tym administratorze. 

Reasumując- jestem przeciw.

 

EDIT.

 

Ok prace już są widoczne i jak ta jedna szału nie robi, to tak samo reszta du*y również nie urywa, dla mnie 6/10, nie 8/10

 

Nadal pozostaję przy swoim zdaniu.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak kolega @ drennjestem przeciwny.

Zajmij się aktualnie swoją rangą administratora, cóż wiemy że to nie jest łatwe a zajmuje większość twojego czasu spędzonego na forum.

Prace nie powalają wręcz są "nudne". 

Podanie również nie jest przekonywujące, napisane w 10minut od niechcenia. :v

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem jednego, masz administratora i piszesz podanie na zwykłą szarą rangę.. 
Przecież jak masz czas to rób pracę innym, a dostęp do zamykania tematów masz, więc nie wiem na co Ci ta ranga. 
-Prace tyłka nie urywają. 
-Podanie na odwal się, ponieważ jednym powodem ubieganiem się o rangę jest tego, że nie ma grafików i tyle.
+Wiek.
Dalej dla mnie jest śmieszne, że administrator forum musi ubiegać się o rangę. 

Edytowane przez Najarany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak <3

 

+ ładne grafiki 

+ Nie ma grafika którego by robił jakieś prace

+ Czas na pewno znajdzie na robienie grafik

+ Chęć objęcia nowego stanowiska na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie