Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Mrs.Jessa


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Nick użytkownika: @ Mrs.Jessa
Opis: Spisała się świetnie podczas mojej nieobecności. Dbała o redakcje i starała się, aby wszystko było jak należy. Mimo, iż wydaje się, że miała mało na głowie to jednak miała bardzo dużo i dała radę. Jestem zadowolona, że mam tak pomocną osobę w redakcji. Obyś tak dalej pracowała i dała jeszcze więcej z siebie <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota @ Mrs.Jessakolacje mg zrobić :D 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :0clapping:

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznam, że masz zupełną rację. 

 

18 minut temu, Mentek napisał:

Moim zdaniem nie ogarniasz  :) pare dni temu to wogole nic nie robilas  jako redaktor  i teraz dopiero  sie ruszylas do roboty  jako redaktor moim zdaniem powinna to osoba   dostac  degrada  :)  :japier:

I to pisze osoba o której skargi wiszą bez odzewu po kilka dni, a czasem nawet tydzień. Dopiero gdy się ciebie panie oznaczy to łaskawie zaglądasz do tematu. A i tak większość spraw graczy w dziale rozpatruje za ciebie @ RumcajsJumper  

"Moim zdaniem powinna ta osoba dostać degrada."

Najpierw należy uderzyć się we własną pierś.

Pomijam fakt, że @ Mrs.Jessapo prostu trzyma cię za twarz gdy zaczynasz szaleć w chatboxie i teraz się tylko mścisz. Spójrz na jej pracę redakcyjną obiektywnie, zamiast krytykować bezpodstawnie tylko dlatego, że jej nie lubisz.

 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ogarniasz  :) pare dni temu to wogole nic nie robilas  jako redaktor  i teraz dopiero  sie ruszylas do roboty  jako redaktor moim zdaniem powinna to osoba   dostac  degrada  :)  :japier:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie