Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Admina/zaaktualizowane wymagania


kozacko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spełniam wymagania?

- 15 godzin gry. +

- 19 lat 14.01.00. 

- mikrofon posiadam/używam. +

- SM jest mi bardzo dobrze znany,nie koniecznie jako programiście jednak na funkcję administracyjne jak najbardziej myslę ze 4/5. +

- składkę mogę opłacać,tylko i wyłącznie przelewem. +

- wydaje mi się,że z dawanie dobrego przykładu graczą nie sprawi mi trudności. +

- 5 postów na forum. +

 

Wzór podania.

 

Imię:

Piotrek.

Wiek:

19 lat.

Nick:

| CYMI |

GT:

https://www.gametracker.com/player/| CYMI |/54.38.142.181:30061/

Steam:

http://steamcommunity.com/id/CYMIman/

Steam ID:

STEAM_0:0:67944149

Dlaczego ja?

Administrator  serwerowni,małej czy dużej powinien mieć doświadczenie.Zapytacie pewnie czy ja je posiadam,odpowiedź brzmi oczywiście. Administrator na serwerach sieci myserv.pl, niestety sieć upadła wiec mój staż się tam skończył. Zajmowałem tam funcję moderatora,redaktora na forum oraz administratora i opiekuna na wszystkich ich serwerach tj.6 Zajmowałem potem range Head-Admina ale tylko przez kilka miesięcy. Wieloletni administrator serwera ONLY AWP cs-luzownia.pl, niestety współpraca z nimi dobiegła końca przez brak graczy.Administrator serwera teamspeak3 - ts3.myserv.pl. Oraz najważniejsze ostatnio jest strasznie dużo cheaterów,sam wiesz bo ciagle pisze do ciebie w tej sprawie.

Ile gram dziennie?:

To zależy w sumie od życia,staram się jak najwięcej bo sprawia mi to przyjemność,jednak wiadomo ja pracuje,uczę się nie jest lekko ale damy rade:)

Składka?:

Czemu nie ;)

Znajomość SM?:

Nie znam waszej skali więc ciężko mi powiedzieć ale myśle że 4 to napewno hah.

Kontakt:

Co będzie potrzebne mogę podać,używam również discorda,ts3.

 

Dziękuje z góry za rozpatrzenie podania,pozdrawiam

 

                                                                                                                           CYMI

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie