Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #359 Pytanie na dziś


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

najprawdopodobniej wyładowują niepowodzenia w realnym życiu

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie ludzie bez ambicji w żyćku próbują znaleźć sobie przynajmniej jakieś zajęcie w tak zwanym wirtualnym świecie. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią to wyłącznie po to żeby odreagować swoje niepowodzenia życiowe, żeby zniszczyć dzień drugiej osobie, zdołować ją najbardziej jak się da 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są  w teorii anonimowi i tu jest większe pole do popisu, bo przeciętny internauta może im G zrobić. Nie łudźmy się, to samo dzieje się w świecie realnym, jednak tam ludzi ogranicza to, że inni ich widzą lub znają i z tego powodu boją się pokazać to co skrywają pod maską. Gdyby mogli to zniszczyliby każdego. 

Bierze się to stąd, że człowiek jest zły z natury i zło przychodzi o wiele łatwiej. Trzeba sporo samozaparcia by być dla kogoś miłym tak szczerze. Jest to też uwarunkowane psychologicznie, ponieważ hejtując drugą osobę czujemy, że nie tylko my jesteśmy tym złym lub też po prostu czujemy się od tej osoby lepsi, skoro mamy za co ją hejtować. Tak to niestety działa.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Niektórzy poprzez zazdrość, inni chcą się tak zwanie "pośmiać" niezdając sobie sprawy jak odczyta to druga strona, inni tak wyładowują swoje emocje z życia codziennego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie