Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Opiekun Rozgrywki] FajtereK


FightereK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: FajtereK
Wiek: Mam 18 lat
Opowiedz coś o sobie [ 5 zdań złożonych]: Mam na imię Mariusz, mam 18 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuję się ogólnie sportem, dużo trenuję a wieczorami lubię sobie pograć w gierki i odpocząć po całym dniu. Aktualnie zdaję prawko na kategorie A2, na lato lub wiosnę zamierzam kupić motocykl. Jestem osobą która lubi się pośmiać, nie lubi konfliktów *jednak czasem takie są bo komuś coś nie odpowiada*, dużo osób mnie zna na forum i myślę że dużo osób powiedziało by o mnie pozytywna opinie że świr :D 
Jakie konkursy wprowadzisz? Opisz jeden z nich:  Konkurs jaka to melodia, nic trudnego a prostego do wytłumaczenia. Zostaje puszczona muzyka z bota muzycznego, osoby które biorą udział w konkursie muszą odgadnąć jaka leci piosenka. Jeżeli chodzi o konkursy jakie wprowadzone to na pewno nie będzie co chwila to samo, postaram się was zaskoczyć pomysłowością i stworzyć może i coś własnego.
Twoje doświadczenie w byciu opiekunem: Nigdy nie byłem, jednak myślę że dla takiej osoby jak ja nie będzie to nic trudnego a raczej przyjemnego.
Byłeś już na podobnej randze?: Nie, będzie to mój pierwszy raz jeżeli się uda.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Zapoznany
Ile możesz poświęcić czasu?: Zależy to od dnia, ostatnio dużo czasu spędzam na serwerze więc moja aktywność jest bardzo dobra. Myślę więc że w tygodniu spokojnie codziennie po dwie godzinki jak najbardziej jak i więcej.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację głosu?: Tak


Wymagania:

Minimum 17 lat +
Poczucie humoru +
Kreatywność tworzenia konkursów/eventów
Aktywność: minimum 3 godziny dziennie.
Podstawowe umiejętności zarządzaniem kanałem rozrywki. +

Edytowane przez FightereK
zła nazwa tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jaka to melodia to nie jest Twój pomysł wiec sobie go nie przywłaszczaj XD juz było to napisane dawno w temacie przez Bartka ;p Bo mu to podsunęłam. Xd

- Brak pomysłów. 

+/- Aktywność 

- Brak doświadczenia

+ Chęci

Jestem za okresem próbnym, aczkolwiek nie jestem przekonań co to Ciebie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie