Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #358 Pytanie na dziś


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe pytanie!  Najważniejsze rzeczy w życiu człowieka są wręcz niewidzialne, ale 
według mnie najważniejszą ,,rzeczą” jest zdrowie, szczęście, dom nad głową i kochająca rodzina.  
Nie popełniajmy więc  błędu większości ludzi, który polega na docenianiu zdrowia dopiero wtedy, kiedy się je traci. Pieniędzy, ani rzeczy materialnych tutaj nie wymienię, bo szczęścia one tutaj nie dają. Nie mówię, że nie są potrzebne w życiu, bo są, ale dla mnie najważniejsze są wyżej wymienione wartości, ponieważ za pieniądze nie kupie zdrowia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, M4A1. napisał:

Bardzo ciekawe pytanie!  Najważniejsze rzeczy w życiu człowieka są wręcz niewidzialne, ale 
według mnie najważniejszą ,,rzeczą” jest zdrowie, szczęście, dom nad głową i kochająca rodzina.  
Nie popełniajmy więc  błędu większości ludzi, który polega na docenianiu zdrowia dopiero wtedy, kiedy się je traci. Pieniędzy, ani rzeczy materialnych tutaj nie wymienię, bo szczęścia one tutaj nie dają. Nie mówię, że nie są potrzebne w życiu, bo są, ale dla mnie najważniejsze są wyżej wymienione wartości, ponieważ za pieniądze nie kupie zdrowia.  

Myślę że ta odpowiedź jest dobra i nie trzeba nic więcej dodawać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście miłość rodzina

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje tu kolegę Dyla 

" Miłość Szczęście I  Rodzina " Myślę że to jest najważniejsze w życiu  ponieważ te aspekty są filarem w życiu każdego człowieka. Bez tego człowiek ma w sobie pustkę która niszczy go od środka. 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ macie wspaniałe wartości aż tęczą się krztuszę :v

Najważniejsze są pieniążki, posiadanie ambicji i krzty inteligencji. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie