Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Króciutkie informacje x5


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” donoszą, że Arturo Vidal jest celem numer 1 Antonio Conte na zimowe okno transferowe. Jeśli sam Chilijczyk zdecyduje się na transfer to Barcelona nie powinna robić problemów.

 Pozostający obecnie bez klubu Hatem Ben Arfa pojawił się na celowniku dwóch klubów z Ligue 1. Nantes i Nice są zainteresowane 32-latkiem.

 AS Roma jest tak zadowolona z formy jaką prezentuje Chris Smalling, iż niebawem wykupi go z Manchesteru United. Włosi zapłacili za jego wypożyczenie 3 mln €, teraz by go zakontraktować na stałe muszą wyłożyć 15 mln € (w tym bonusy). Sam Smalling chce tego transferu.

🇮🇹 Według „Corriere dello Sport”, Bologna jest zainteresowana usługami Zlatana Ibrahimovica. Zarząd włoskiego klubu chce zaoferować 38-latkowi półtoraroczny kontrakt za który otrzyma 8 milionów euro.

 Jak informuje dziennikarz argentyńskiej telewizji „TyC Sports”, Inter Miami rozważa możliwość zakontraktowania Javiera Mascherano. 35-letni pomocnik gra teraz w Hebei Chine Fortune, a jego kontrakt powoli dobiega końca. David Beckham już szykuje się do negocjacji z byłym piłkarzem m.in. Barcelony.

Władze Interu Mediolan zdają sobie sprawę z dużego zainteresowania innych klubów Lautaro Martinezem. Z tej okazji przygotowują nowy kontrakt dla bramkostrzelnego Argentyńczyka.

 Ousmane Dembélé odbył już karę dwóch meczów zawieszenia, ale mimo to nie znalazł się w kadrze Barcy na dzisiejszy mecz z Levante. Samuel Umtiti także nie został powołany, bowiem dopiero wczoraj wznowił treningi z pełnym obciążeniem.

 Obrońca Juventusu Merih Demiral znalazł się na liście życzeń trzech czołowych klubów Starego Kontynentu. 21-letniemu Turkowi przyglądają się skauci z Arsenalu, Manchesteru United i Milanu.

 Liverpool i Nike rozpoczną współpracę od przyszłego sezonu. Podpiszą 5-letni, bardzo lukratywny kontrakt. New Balance przegrał rozprawę z klubem z Anfield, próbując wymusić przedłużenie umowy.o

 Głównym celem transferowym Manchesteru United w styczniu będzie napastnik. Który? Dziennikarze na Wyspach wskazują Mandžukica a także Ibrahimovica.

 Najlepszy strzelec drugoligowego Hamburgera SV Sonny Kittel przyznał, że bardzo chce grać dla reprezentacji Polski. 26-letni piłkarz ma już wyrobiony polski paszport i w tym miesiącu zamierza załatwić wszystkie formalności.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i tekst

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie