Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na younG_liczi.


CwaniaK #

Rekomendowane odpowiedzi

Data Zdarzenia: 11.01.2019

Nick Użytkownika: younG_liczi. 

Dowody:  nie ma na to dowodów, ale widzieli ludzie co się dzieje 

Świadkowie: @ terrorist0p  

Uzasadnienie: Witam, proszę o ukaranie "Pana" younG_liczi. Otóż  dostałem degradację bez uzasadnienia  i braku  dowodów  (że niby  Ja jestem w ubt na innej sieci.)  Fakt jest taki  że faktycznie ranga został zwrócona  i post usunięty a propos mojej degradacji. Czuje się urażony ponieważ nigdy nie działałem  na niekorzyść Sieci i nigdy  w sumie nie byłem nawet w ubt :) . Przechodząc  do sedna sprawy tak jak napisałem na początku proszę o ukaranie tego człowieka  oraz domagam się  publikacji postu  na forum z przeprosinami. Aaaa i przepraszam że wcześniejszy post  który nie miał wzoru oraz  ładu i składu ponieważ działałem pod dużym wpływem emocji . 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko i wyłącznie pośpiech w pracy, nie otrzymaliśmy IP od właściciela innej sieci co do konta na tamtym forum, wprowadziła nas w błąd pewna osoba. 

@ younG_liczi.pochopnie zrobił krok dlatego też tej degradacji nie ma. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tyle, że degradacja była zbyt pochopną decyzją jaką podjąłem i przyznaję się do tego aczkolwiek skarga oraz "ukaranie" mnie nie ma tutaj sensu. Gdybyśmy mieli się za takie błachostki karać nawzajem byłoby tego pełno. Zostałeś przeproszony na pw ode mnie, wiem, że chciałeś porozmawiać i miałem taki zamiar więc przerzuciłem Cię na kanał lecz nie zastałem Twojej osoby. Cała akcja toczyła się między nami więc przeprosiny nie będą działy się pod publiką, bo nie o to tutaj chodzi. Ponadto przeprosiłem cię w wiadomości prywatnej tak sam samo jak zdegradowałem Cię poprzez wiadomość prywatną. Dodam tyle, ze degradacja została usunięta i wycofana z życia serwera. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie było żadnych dobrych dowodów to dla czego w ogóle powstała taka sytuacja to po pierwsze, a po drugie nie jest moja wina że na forach jest od ch*a innych cwaniaków którzy mają rangi serwerowe  ludzie to normalne, że pierw  coś się sprawdza dokładnie a potem podejmuje działania. 

15 minut temu, younG_liczi. napisał:

W takim razie pytam - skoro chciałem porozmawiać i wytłumaczyć dlaczego tak się stało powstała skarga? Niepotrzebna nam publika - naprawdę. Jeśli zabolało Cię to i chcialeś wyjaśnić wystarczyło przyjść do mnie na kanał, bądź poprosić mnie abym przyszedł i było by to załatwione.

 



Sprawa dotyczy serwera głosowego, więc nie mieszajmy do tego rangę forumową i postawę, w każdym razie.. wyjaśniłem Ci wyżej, że decyzja była pochopna za którą Cię przeprosiłem. Myślę, że jest wszystko jasne i to tyle ode mnie czekam na werdykt skargi.

 

 

Błahostki czy nie  ale będąc  na takiej randze na jakiej jesteś  chyba raczej powinieneś być osobą odpowiedzialną  oraz  w nawiasie mówiąc ogaranientą. Człowieku to ja mam z Tobą rozmawiać o  tym...  byłem powiedziałem że to nie ja i że ja nawet nigdy w ubt nie byłem a ty człowieku rangi zabierasz od razu z automatu zaraz  na forum pisane  i to ma być postawa  J@  proszę Cię....

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytam - skoro chciałem porozmawiać i wytłumaczyć dlaczego tak się stało powstała skarga? Niepotrzebna nam publika - naprawdę. Jeśli zabolało Cię to i chcialeś wyjaśnić wystarczyło przyjść do mnie na kanał, bądź poprosić mnie abym przyszedł i było by to załatwione.

 

Cytat

Błahostki czy nie  ale będąc  na takiej randze na jakiej jesteś  chyba raczej powinieneś być osobą odpowiedzialną  oraz  w nawiasie mówiąc ogaranientą. Człowieku to ja mam z Tobą rozmawiać o  tym...  byłem powiedziałem że to nie ja i że ja nawet nigdy w ubt nie byłem a ty człowieku rangi zabierasz od razu z automatu zaraz  na forum pisane na forum i to ma być postawa  J@  proszę Cię...



Sprawa dotyczy serwera głosowego, więc nie mieszajmy do tego rangę forumową i postawę, w każdym razie.. wyjaśniłem Ci wyżej, że decyzja była pochopna za którą Cię przeprosiłem. Myślę, że jest wszystko jasne i to tyle ode mnie czekam na werdykt skargi. @ Vegeta#TS3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

Jak już to napisał @ RumcajsJumper, akcja została podjęta zbyt pochopnie i z niedopatrzeniem. Wszystko powinno wrócić do normy, ale takie tematy to w ogóle nie mają miejsca. Wystarczyło na spokojnie pogadać w 4 oczy, a nie rozpętać to wszystko. Jest to ostatnia z takich akcji i więcej takich nie będzie.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie