Skocz do zawartości

Zablokowane Króciutkie informacje x4


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i tekst

 Skauci Manchesteru United wzięli pod lupę kolejnego napastnika. Mowa o Lautaro Martinezie. Snajper Interu jest wyceniany na 110 mln €, jednak mało prawdopodobne wydaje się, że Inter zdecyduje się na jego sprzedaż. Argentyński snajper jest kluczowym zawodnikiem Antonio Conte.

 Lautaro Martinez jest także na okładkach hiszpańskich gazet. Ich zdaniem 22-latek miałby zastąpić w Barcelonie Luisa Suareza po zakończeniu tego sezonu.

 Juventus pozwoli Emre Canowi opuścić klub w styczniowym oknie transferowym. W kolejce po 25-letniego pomocnika ustawiły się takie kluby jak: Manchester United, Bayern oraz PSG.

 Jeśli Liverpoolowi nie uda się przełożyć ćwierćfinału Carabao Cup, wówczas wystawi dwie drużyny, jedną na wspomniany Puchar Ligi a drugą na półfinał Klubowych Mistrzostw Świata.

Roma zamierza wykupić z Manchesteru Chrisa Smallinga. Anglik przebywa aktualnie na wypożyczeniu w ekipie Giallorossich. 29-latek jest wyceniany na 20 mln €.

🇮🇹 W La Gazzetta dello Sport możemy przeczytać o zainteresowaniu Interu Mediolan prawym obrońcą Parmy, Matteo Darmianem.

 Ostatnio pisałem o zainteresowaniu Manchesteru United i Napoli napastnikiem RB Salzburg, Erlingiem Haalandem. Okazuje się, że utalentowany 19-latek jest na liście życzeń ponad 20 europejskich klubów. Jego aktualna cena sięga 35 mln €, ale zdaniem fachowców może wzrosnąć do 55 mln €.

 Jak informuje brytyjska prasa, Paul Pogba otrzymał ofertę z PSG latem tego roku. Oferta wpłynęła zaraz po tym jak się okazało, że upadła szansa na transfer Francuza do Realu Madryt. Mino Raiola próbował doprowadzić do tej transakcji, jednak opieszałość pracujących nad tą sprawą sprawiła, że do hitowego transferu ostatecznie nie doszło. Sam Raiola miał tak dużo na głowie w ostatnich dniach letniego okna, że nie mógł wszystkiego dopilnować.

Dziennikarze na Wyspach Brytyjskich zastanawiają się czy Jose Mourinho faktycznie odniesie sukces w Arsenalu, o ile w ogóle zastąpi Emery’ego. Pod lupę wzięto przeszłość Portugalczyka, kiedy toczył ’wojenki’ z Wengerem i sztabem „Kanonierów”. Angielskie gazety dodają, że The Special One będzie chciał sporo wydać na rynku, by znacząco przekształcić skład i zaprogramować w graczach nową mentalność.

 „Podjąłem tę decyzję świadomie, nie żałowałem jej nawet przez sekundę” - mówi Uli Hoeness, który 15 listopada przestanie pełnić rolę prezydenta Bayernu. Zastąpi go Herbert Hainer. W sierpniu Uli Hoeness poinformował, że nie będzie się ubiegać o kolejną kadencję prezydenta bawarskiego klubu w trakcie dorocznego walnego zgromadzenia Bayernu Monachium, które odbędzie się 15 listopada. Zastąpi go Herbert Hainer, a od 2022 roku tę rolę ma pełnić Oliver Kahn, który wcześniej przejdzie roczne szkolenie. (via sportowefakty)

 Po ostatnim incydencie podczas meczu Arsenalu z Crystal Palace, Granit Xhaka wydał oświadczenie: „Po czasie refleksji na temat tego, co się wydarzyło, chciałbym wyjaśnić całą sprawę. Sceny, które miały miejsce wokół mojej zmiany, bardzo mnie poruszyły. Uwielbiam ten klub i zawsze daję z siebie dla niego 100 procent - zarówno na boisku, jak i poza nim.” To tylko jego fragment, całość znajdziecie na profilu Szwajcara.

 Na SkySports możemy przeczytać wypowiedź legendarnego Rivaldo. Brazylijczyk zasugerował, że Neymar musi opuścić PSG. Dodał, że francuski klub jest świetny, ale nie jest to poziom dla Neymara. Rivaldo wskazał Barcelonę, Real i największe kluby z Anglii i Niemiec jako odpowiednie dla skrzydłowego PSG.

 Juventus zamierza pozyskać 19-letniego piłkarza Manchesteru United Tahitha Chonga. Media określają Holendra tzw. „Wonderkidem” i porównują ten potencjalny transfer do tego z 2012 roku, kiedy to klub z Turynu kupił Pogbę.

 Isco do Premier League? Według angielskich gazet hiszpańskim rozgrywającym Realu interesuje się Manchester City i Arsenal.

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat
  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie