Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Buenos días!


Gość M4A1.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko csowicze! 

Na Waszą sieć zawitałam dzięki @ Wredna. za której bardzo serdecznie dziękuję. Przyszedł czas na pewne zmiany, więc miejmy nadzieję, że tutaj jest ,,to coś” co zostawia graczy na dłużej, na chwilę obecną jestem zachwycona i miejmy nadzieję, że już tak pozostanie. Jednak to nie czas i miejsce na moje pierdoły. Przejdźmy do normalnego przywitania, bo zaraz powstanie z tego lektura albo jakieś poezje.

Ponoć wypadałoby się jakoś miło przywitać, niby  opowiedzieć coś o sobie, więc najgorsze przede mną. Nazywam się Kinga (tfu poprostu Emka/M4 lub Przemek, swojego imienia nie lubię), osiemnaście lat życia na tym cudownym świecie mam za sobą. Interesuje się jazdą konną (choć to uznajmy za największą pasję w moim życiu), siłownią, dietetyką, redakcją (pisanie etc.) oraz  wojskiem. Na codzień nie robię nic tylko ,,leżę i pachnę”(taki żarcik, rozglądam się za robotą bo money, money z nieba Bóg mi nie ześle, lub po metinowsku; ,,yangi się same nie ZAROBIO”). Z tym leżeniem to oczywiście również żarcik, codziennie zajmuje się domem, koniem, chodzę na siłownie jak i strzelam z ASG (chodzę do grupy taktyczno-militarnej, założonej przez rówieśników). Swoją przyszłość chcę wiązać z wojskiem, ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy. W weekendy się uczę, więc chyba szkoła zaoczna to był dla mnie najlepszy wybór. Co do mojej osobowości to jestem dość specyficznym, sarkastycznym człowiekiem. Jednak poczucia humoru mi nie brakuje. To chyba na tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam. Moje uszanowanie :D :beka: 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ;) Zapraszam również na Discord ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Emka :) miejmy nadzieję, że spodoba Ci się u nas tak jak Wredotce jednej :3

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie