Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z narliza!


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

2oT2YWY.png

 

 

Dziś moim gościem w wywiadzie jest @ narliza.Serdecznie zapraszam do przeczytania bo naprawdę warto!

 

 

Redaktor: @ Mrs.Jessa

jnDjGuD.jpg

 

Gość:  @ narliza

HbVl7YQ.jpg

 

 

Witajcie drodzy czytelnicy CSowiczów. Dnia dzisiejszego mam zaszczyt przeprowadzić wywiad z @ narliza, który ostatnimi czasy posiadał u nas admina na serwerze. Jakubie powiedz nam skąd pochodzisz?

 

Witam was bardzo serdecznie! Ciebie Patrycja również. A więc tak, pochodzę z niedużego miasta na Mazurach, gdzie nadal mieszkam i nie prędko się stąd wyprowadzę, świeże powietrze i obłędne krajobrazy potrafią przywiązać.

 

Mazury powiadasz...Opowiesz nam coś więcej na temat Twojego miejsca zamieszkania? Co Ci się najbardziej w Nim podoba oraz co w Nim polecasz?

 

 Jak powiedziałem już wcześniej, obłędne  krajobrazy! W Mrągowie, bo tu właśnie mieszkam, są trzy duże jeziora i kilka mniejszych, gdzie nie spojrzysz tam woda. Nie wspominając o okolicach gdzie jeziora i lasy są wszędzie gdzie nie pojedziesz, nie mówiąc już o największym jeziorze w Polsce do którego mam 20 km.A ja uwielbiam spędzać czas nad wodą!
 

 

ouxNrq0.jpg

 

Aż Ci zazdroszczę, że otacza Cię tak piękny krajobraz! Widać, że lubisz piękno natury.

Powiesz nam czym interesujesz się na co dzień?

 

Trochę togo jest, zacznijmy od muzyki. Ahh muzyka, coś bez czego świat nie istnieje. Na co dzień jestem w swoim żywiole, ponieważ pracuję przy eventach/koncertach a w  weekendy jestem DJ'em. Prócz tego, spędzam czas na tyle aktywnie na ile go mam, basket, siłownia, downhill, latem pływam kilometrami, a jeżeli pogoda nie dopisuje biegam po de_Dust'cie.

O matko! To widzę Twój styl życia jest bardzo aktywny, podoba mi się to.

Czy masz jakieś plany na przyszłość?

 

Oczywiście, czym byłoby życie bez celów i marzeń.

Rodzina, dom, w zawodzie raczej zostanę do końca świata, ale plauję założyć własną firmę.

 

Brzmi bardzo ciekawie. Ale skoro wspominasz już o rodzinie, powiedz nam czy masz dziewczynę, może któraś z dziewczyn na forum się ucieszy wiadomością jak napiszesz, że jej nie posiadasz.

 

Aktualnie jestem wolnym strzelcem.

 

No to chyba dobra wiadomość dla dziewczyn. Oczywiście śmieszkuje sobie troszkę, wybacz.

Zejdźmy troszkę z tematu i porozmawiajmy o naszej sieci.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSowiczami? Jak się tutaj znalazłes?

 

Ogólnie ja na CSowiczach znalazłem się kilka dobrych lat temu jak Rumcajs dopiero startował. Wtedy grałem na innych nickach i nie starałem się wybijać z tłumu i byłem takim no noname'em. Jako narliza na forum jestem od ponad 3 lat, nikt mnie tu nie zapraszał, bo jak już mówiłem jestem tu od początku i zwyczajnie tu wracam. Najlepsza sieć przyciąga.

To skąd wziął się w sumie Twój nick? Bo powiem Ci, że jest dość nietypowy i inny.

Taki nick miał mój brat, dzięki któremu poznałem tę grę. Ogólnie był kocurem w CS'a i już kupe lat nie gra, ale kiedy to jeszcze miało miejsce był w teamie ComputerNET. Pojedynkował się z takimi graczami jak pasha, Taz czy neo (który wtedy dopiero zaczynał). Doszło do tego, że chciałem przedłużyć legende i tak oto jestem!

 

Czyli jednym słowem chciałeś być jak brat, ale póki co pewnie jeszcze daleka droga do tego, co.

Nie no fajna historia jeśli chodzi o CS'a. Pamiętasz może od kiedy zacząłeś swoją przygode z CS'em?

 

Myślę, że już dawno osiągnąłem ten poziom a nawet byłem lepszy ale również i mój czas przeminą. Czy pamiętam?! Ależ oczywiście, że pamiętam, takich rzeczy się nie zapomina. Miałem wtedy całe 8 lat... a pierwszy CS w jakiego grałem był, uwaga 1.1, niewiele osób wie ,że istniały wczeszniejsze wersje niż 1.6, ale tak właśnie było moi drodzy czytelnicy.

 

No powiem Ci, że ja to się w sumie dowiedziałam teraz od Ciebie o tym, bo wcześniej o tym nie wiedziałam.

Przejdźmy dalej. Jak oceniasz pracę naszej administracji?

 

Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, oczywiście są wyjątki i błędy, ale jesteśmy tylko ludźmi i jest to nieuniknione.

 

Jest coś takiego co byś zmienił lub wprowadził na serwery i forum?

 

Moim zdaniem przydałoby się odświeżenie szaty graficznej forum. Dla mnie obecne grafiki już się znudziły, ale to tylko moje skromne zdanie.

 

Dziękujemy, mam nadzieję, że nasza administracja weźmie te rady do siebie.. Hallko! @ RumcajsJumperwidzisz to! To przeczytaj kochaniutki.

Może teraz zrobimy szybkie strzały, co Ty na to? 

 

Pewnie, strzelaj!



No to do dzieła!

Coca cola vs pepsi?

Pepsi

CS 1.6 vs CS Go?

CS 1.6 #forever <3

Kebab vs pizza?

Pizza

Brunetki vs blondynki?

Brunetki

O to jednak jakieś tam szanse mam hahaha. Swirki świrki :D

 

Na tym zakończymy nasz dzisiejszy wywiad, bardzo dziękuje Kubie za poświęcony czas oraz chęci i cierpliwość.

Bo wiem, że wywiad z moją osobą nie należy do łatwych, prawda.

Buziaki <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem dumna z Ciebie! Tym razem kolorystycznie dobrze <3 Świetnie się czyta, szkoda, że tak krótko, bo Narlize mało kto kojarzy, ale oczywiście wielki +++ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wakacje na Mazurach u @ narliza😂

Co do szaty, no jeżeli się złożymy sieciowo to można coś pokombinować fajnego, lekki zarys w głowie miałem już tylko wiadomo "koszta" :(

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota! Bardzo dobrze czytało mi się ten wywiad, coraz lepiej idzie Ci pisanie :P  Nie było to takie "suche", a raczej luzna rozmowa, z której można wyciągnąć ciekawe informacje. Brawo <3 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie