Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] `mokasyneq


`mokasyneq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `mokasyneq
Imię: Filip 
Wiek: 17
Steam ID:  STEAM_1:0:131259266
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dni robocze z 2h(godziny wieczorne), dni wolne (ferie, święta itp) 6h, weekendy 4h
Opisz siebie: Jestem Filip ale to już wiecie. Na co dzień jestem spokojną osobą i otwartą na różne tematy do pogadania i na nowe znajomości, cierpliwość to moja mocna strona. W wolnych chwilach gram w gierki lub chodzę na treningi sztuk walk( mma i karate) ale też lubię wyjść na miasto ze znajomymi pogadać, napić się browarka czy po prostu spędzić trochę czasu z nimi oraz najważniejsze lubię gadać z dziewczynami wsm jak każdy z nas :D. 
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ byłem członkiem już nie raz ubt. Swoją posadę na danym stanowisku utrzymałem ponad 9 mies.. lecz zrezygnowałem z powodu wulgarnej administracji i nie miłej atmosfery :/. Ale wsm też dzięki temu moje doświadczenie bardzo skoczyło w górę. 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8/10, iż nie jestem idealny ale też nie jestem noobem w tym co robię i sporawe doświadczenie mam.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Niestety nie grałem lecz tutaj dam coś na swoją obronę. Spędziłem masę godzin oglądając overwatchy i demka i ogarniam jakie są haxy i jak się ludzie z nimi kryją, w niektórych sytuacjach gdy np admin wbije na speca lub po prostu na serwer.
Kontakt: sms, snap, ig, ts, forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Cię nie znam

mało aktywności

podanie nie przekonuje

Jestem na NIE 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

  • wcale Cie nie znam, pojawiasz się tak o i od razu podanie
  • brak jakiejś szczególnej aktywności na forum
  • chęć pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE

- słaba aktywność

- nikt Cię nie zna

- podanie nie przekonuje

Daj się poznać i złóż podanie ponownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png 

Podanie na obecną chwilę odrzucone .Można powiedzieć ,że jesteś z nami od tygodnia tj 20.10 .Wcześniejsze posty były dodawane dwa lata temu . Daj się trochę poznać ludziom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie