Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Siemanko (MarihuanKa)


MarihuanKa

Rekomendowane odpowiedzi

____Hej jestem MarihuanKa  :P _____ 

 

Mam na Imię Paulina . Pochodzę z województwa Małopolskiego w okolicach miasta Nowego Sącza , Mam  18 lat interesuje się piłką nożną oraz Militari (Wojskowością).

Uczęszczam do 3 Liceum szkoły Wojskowej o profilu desanto-szturmowym. Za nie całym rok mam zamiar starać się do Straży Granicznej albo Wojska Polskiego w kierunku sapera , medyka. 

Grałam tutaj około 3/4 może 5 lat temu , gdy jeszcze zaczynała rozwijać się ta sieć :). Nicku raczej nie będę ujawniać :p (będą mnie kojarzyć osoby z przed kilku lat ). Aktualnie nie gram za żadnym serwerze tylko przesiaduję na TeamSpeak3  , na pewno odwiedzę każdy z serwerów :p.

 

Cześć i czołem i Witam ponownie :p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Paulinka, rozbroilas przywitaniem 😂 miejmy nadzieję, że spodoba Ci się ekipa :p 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoo ;) Zapraszam również na Discord ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :D 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie