Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Only Mirage - Valkiria.com.pl


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć Serwerów CS:GO i CS 1.6 Valkiria.com.pl chce wam zaprezentować serwer mirage cs go.

Włączyliśmy na nim tryb only mirage.

Serwer posiada skiny cs go które możecie założyć na czas rozgrywki i cieszyć się nimi za darmo. Gwarantujemy masę zabawy i niskie pingi.

6VAoYOh.png

b_350_20_F8F8F8_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

[PL] ★Valkiria.com.pl ★ Only Mirage • [skiny/Kosy/Rekawiczki/LVL]

IP serwera CS GO: 145.239.236.12:28005

Typ serwera: Only Mirage

Secure: SourceBans + Administracja

 

Serdecznie zapraszamy też na nasze forum Valkiria.com.pl. Znajdziesz u nas zawsze pozytywnie nastawionych graczy i mnóstwo zabawy. W dziale z poradnikami dowiesz się jaki Komputer do CS:GO kupić. W dziale z downloadem muzycznym znajdziesz masę dobrej muzyki niezależnie od tego czy jest to pop, rock, czy rap. Jeśli znudzi Ci się gra zajrzyj do działu z serialami online. Obejrzysz u nas: Gra o Tron online, Wikingowie online czy The Walking Dead online. Zobacz też jakie konkursy trwają obecnie na naszych serwerach. W łatwy sposób można u nas wygrać klucze do skrzynek CS:GO. Mam nadzieje, że widzimy się na forum.

 

Pozdrawiamy!

Załoga Valkiria.com.pl

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie